Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Gra METAL SLUG X Automat 24/7 STEAM + MULTIPLAYER

04-12-2014, 4:46
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 18,40 zł     
Użytkownik hellkeys_com
numer aukcji: 4854581737
Miejscowość Internet
Zostało sztuk: 15    Wyświetleń: 14   
Koniec: 04-12-2014 04:47:07

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Angielska
Granice wiekowe: Dla dzieci, Dla młodzieży, Dla dorosłych
Wersja: cyfrowa
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

METAL SLUG X

Metal Slug to kultowa seria dwuwymiarowych platformówek akcji, w których wcielamy się w dzielnych żołnierzy walczących z licznymi wrogami. Metal Slug X pierwotnie ukazało się na konsoli Neo Geo w 1999 roku, by w późniejszym czasie doczekać się wersji na PlayStation, urządzenia mobilne (iOS i Android) oraz komputery osobiste. Jest to ulepszona wersja Metal Slug 2 stworzonego przez firmę SNK. Tytuł posiada m.in. odświeżone lokacje, zmienioną ścieżkę dźwiękową, nowych przeciwników i broń oraz usprawniony gameplay (większa ilość power-upów, zwiększona siła rażenia niektórych pukawek itd.).
Historia produkcji rozgrywa się jakiś czas po wydarzeniach ukazanych w „jedynce”. Okazało się, że generał Morden wcale nie został zabity - mało tego, sprzymierzył się z obcymi i ponownie zagraża światu. Po raz kolejny musimy więc stawić mu czoła i udaremnić jego niecne plany.
Rozgrywka polega na przemierzaniu kolejnych lokacji, w których do pokonania mamy setki wrogich żołnierzy oraz potężnych bossów. Podczas zabawy wykorzystujemy znalezioną broń palną, granaty, nóż oraz pojazdy. Komputerowa edycja Metal Slug X pozwala na rozegranie sześciu misji znanych z oryginalnej wersji. Zabawa odbywa się w różnych trybach, z czego głównym jest Arcade, umożliwiający rozgrywkę w singlu i kooperacji. Oprócz tego przygotowano także Mission Mode, pozwalający na przechodzenie odblokowanych wcześniej misji.
Oprawa graficzna PC-towej wersji Metal Slug X nie odbiega od tego, co mogliśmy oglądać chociażby na konsoli PlayStation. Mimo upływu lat styl produkcji nie zestarzał się i pozwala bez grymasu na twarzy cieszyć się zabawą.
Opis z gry-online.pl
UWAGA: Nie działa pod Windows XP
Jesteśmy nową, prężnie rozwijającą się firmą na rynku dystrybucji cyfrowej.
Mamy nadzieję, że spełnimy Wasze nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.


Nasz automat wysyła zakupione gry
24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Kod dostępu zostanie wysłany do 5 minut od zaksięgowanego przelewu przez system PayU.

Copyright Hellkeys.com, All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie zdjęć i skryptu bez zgody autora zabronione.