Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Gra GUNS OF ICARUS ONLINE Edycja Kolekcjonerska

04-12-2014, 4:47
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 16,50 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 16,50 zł     
Użytkownik hellkeys_com
numer aukcji: 4854581372
Miejscowość Internet
Zostało sztuk: 24    Licytowało: 1    Wyświetleń: 23   
Koniec: 04-12-2014 04:45:46

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Angielska
Granice wiekowe: Dla dzieci, Dla młodzieży, Dla dorosłych
Wersja: cyfrowa
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Guns of Icarus Online

Nietypowa gra akcji osadzona w postapokaliptycznym świecie. Rozgrywka skupiona jest na powietrznych bataliach z udziałem dziesiątek maszyn sterowanych przez żywych graczy. Tytuł jest kontynuacją, a zarazem rozwinięciem gry Guns of Icarus z 2010 roku.
Akcja przenosi nas do niezwykłego świata Burren, który został kompletnie zniszczony przez Wielką Wojnę trwającą sto lat. Konflikt przyniósł apokalipsę dla mieszkańców krainy. Całe miasta legły w gruzach, upadło rolnictwo, a co za tym idzie zapanował ogromny głód. Wobec braku surowców i paliwa, powstał nowy sposób na pokonywanie dużych odległości pomiędzy rozsianymi ośrodkami ludzkimi. Przestrzeń powietrzna zapełniła się najróżniejszymi statkami latającymi na czele z ogromnymi zeppelinami.
Tytuł zapewnia dwa tryby rozgrywki. Pierwszy polega na bezpośredniej rywalizacji pomiędzy graczami z użyciem rożnych machin latających, drugi zaś na wspólnej walce i eksploracji świata Burren z kompanami na jednym statku (kooperacja).
Do wyboru mamy cztery, skrajnie różne od siebie klasy postaci. Kapitan jest tą podstawową. To on kupuje statek i dobiera załogę, zapewnia też szereg bonusów dla innych graczy. Z kolei Pilot steruje okrętem zmagając się z niestabilną pogodą oraz manewrując pomiędzy samolotami wroga. Inżynier naprawia uszkodzone elementy naszej maszyny, a także modyfikuje jej podzespoły poprawiając w ten sposób jej osiągi. Natomiast Strzelec, jak sama nazwa wskazuje, specjalizuje się w obsługiwaniu broni pokładowej. To na nim spoczywa główny obowiązek obrony statku, jego załogi i towaru.
W trybie kooperacji gra oferuje także wątek ekonomiczny. Przemierzając przestworza możemy wylądować w każdym mieście celem zasięgnięcia nowych wiadomości, zebrania załogi czy pohandlowania. Co ciekawe, każde działanie w danej aglomeracji wpływa na naszą reputację. Jeżeli jest ona niska, tracimy na wiarygodności u handlarzy, a tym samym mamy utrudniony dostęp do cenniejszych dóbr.
Opis z gry-online.pl
Jesteśmy nową, prężnie rozwijającą się firmą na rynku dystrybucji cyfrowej.
Mamy nadzieję, że spełnimy Wasze nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.


Nasz automat wysyła zakupione gry
24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Kod dostępu zostanie wysłany do 5 minut od zaksięgowanego przelewu przez system PayU.

Copyright Hellkeys.com, All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie zdjęć i skryptu bez zgody autora zabronione.