Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Gra FORCED Steam Automat 24/7 MULTIPLAYER

04-12-2014, 4:47
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 18,40 zł     
Użytkownik hellkeys_com
numer aukcji: 4854581105
Miejscowość Internet
Zostało sztuk: 20    Wyświetleń: 26   
Koniec: 04-12-2014 04:44:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Angielska
Granice wiekowe: Dla dzieci, Dla młodzieży, Dla dorosłych
Wersja: cyfrowa
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

FORCED

Forced to debiutancka produkcja niezależnego, duńskiego studia betaDwarf Entertainment. Gra stanowi komercyjne rozwinięcie projektu stworzonego przez grupę studentów uniwersytetu w Kopenhadze.
Akcja Forced osadzona została w realiach fantasy. W kampanii głównej gracz wciela się w rolę niewolnika, który trafia do szkoły gladiatorów. Aby odzyskać wolność, bohater musi zwycięsko wyjść z serii 25 widowiskowych pojedynków na arenach. Jego sprzymierzeńcem jest Balfus, duchowy mentor.
Choć gra pozwala na rozgrywkę jednoosobową, podstawę zabawy stanowi tryb kooperacji przeznaczony dla maksymalnie czterech graczy. Uczestnicy kreują swoich herosów, wybierając jedną z czterech dostępnych klas, z których każda posiada odrębny zestaw 16 umiejętności (część z nich należy odblokować w trakcie gry). Rozgrywka nastawiona jest na współpracę w grupie, co umożliwia kontrolowanie postaci mentora, który może pomóc drużynie uzyskać przewagę nad przeciwnikami.
Forced odznacza się prostą, choć estetycznie wykonaną oprawą wizualną 3D. Postaci i obiekty na ekranie prezentowane są z zastosowaniem technologii cel-shading, co nadaje im bardziej komiksowy wygląd. Na uwagę zasługuje system sterowania z pełnym wsparciem dla kontrolerów typu gamepad.
Opis z gry-online.pl
Jesteśmy nową, prężnie rozwijającą się firmą na rynku dystrybucji cyfrowej.
Mamy nadzieję, że spełnimy Wasze nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.


Nasz automat wysyła zakupione gry
24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Kod dostępu zostanie wysłany do 5 minut od zaksięgowanego przelewu przez system PayU.

Copyright Hellkeys.com, All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie zdjęć i skryptu bez zgody autora zabronione.