Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

GOTYE - MAKING MIRRORS /CD+DVD/ (DELUXE)^

04-02-2015, 17:33
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 65,50 zł     
Użytkownik MusicCorner
numer aukcji: 4965107544
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 2   
Koniec: 04-02-2015 16:19:37

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.Jeśli wśród zamówionych płyt jest płyta z "wysyłką gratis", to wszystkie zamówione płyty wysyłamy na nasz koszt listem poleconym ekonomicznym. Link do listy płyt z "WYSYŁKĄ GRATIS" znajduje się TUTAJ.


Przesyłki pakujemy w specjalne pudełka wykonane z 3-warstwowej tektury i oklejamy firmową taśmą.
Artist:
GOTYE
Title:
MAKING MIRRORS `11 /CD+DVD/ (DELUXE)


Czy jest jeszcze ktoś, kto choć raz nie słyszał „Somebody That I Used To Know” ?

Krótka historia oszałamiającej kariery utworu prezentuje się mniej więcej tak: najpierw piosenka wywołała spore zamieszanie na muzycznych blogach, potem był Youtube, gdzie zamieszczony w czerwcu teledysk w zaledwie 3 tygodnie zanotował aż 4 miliony odsłon (obecnie ponad 20 milionów!) i Twitter (Nr 1 na Hype Machine Twitter chart). Sam autor nagrania, dobrze już co prawda znany w świecie muzyki niezależnej, australijski muzyk belgijskiego pochodzenia Wally De Backer aka Gotye, niemal z dnia na dzień stał się światową sensacją.

I nie ma się czemu dziwić, bo przywołujące nieco na myśl najlepsze dokonania Genesis z lat 80. czy The Police, „Somebody That I Used To Know” nie pozostawia nikogo obojętnym. Piosenka szybko podbiła też serca polskich słuchaczy szturmem zdobywając 1. miejsce Trójkowej listy przebojów.

„Somebody That I Used To Know” zapowiada płytę „Making Mirrors” – album, który zdecydowanie zmienia postrzeganie muzyki pop. Kameralny i pompatyczny jednocześnie. Przykuwa uwagę detalami, przenosi do świata, w którym każda chwila jest ważna. To pop w swojej najlepszej, najbardziej precyzyjnej postaci, ale również elektronika w najbardziej emocjonalnej odsłonie. To też dub, Motown soul, synth-folk, art-rock, world music i jeszcze parę innych zaskakujących połączeń, które z pewnością wychwyci niejedno bardziej uważne ucho.

DVD zawiera cztery teledyski: Somebody That I Used To Know, State of the Art, Eyes Wide Open, Bronte oraz 10 minutowy film w którym Artysta opowiada o powstawaniu albumu "Making Mirrors".


1. Making Mirrors

2. Easy Way Out

3. Somebody That I Used To Know

4. Eyes Wide Open

5. Smoke And Mirrors

6. I Feel Better

7. In Your Light

8. State Of The Art

9. Don't Worry, We'll Be Watching You

10. Giving Me A Chance

11. Save Me

12. Bronte

DVD:

1. The Making of Eyes Wide Open (Documentary)

2. Making Making Mirrors (Documentary)

3. Eyes Wide Open (Film Clip)

4. Somebody That I Used To Know (Feat. Kimbra) (Film Clip)

5. State Of The Art (Film Clip)

6. Bronte (Film Clip)

dystrybutor: UNIVERSAL MUSICPRODUKT NOWY i ZAFOLIOWANY

Za pobraniem wysyłamy tylko użytkownikom posiadającym co najmniej 20 pozytywnych komentarzy.