Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

GOOD HEALTH SENSITIVE DIGESTION 400+400 G GRATIS!

18-01-2012, 7:03
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 20 zł     
Użytkownik Karmydlapsaikota
numer aukcji: 2005600949
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 12   
Koniec: 17-01-2012 13:25:43
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Karmydlapsaikota   Media Net              ul.Kalwaryjska 32            30-504 Kraków             NIP: 944[zasłonięte]108-19 Infolinia:
Tel. 604 [zasłonięte] 731             604 [zasłonięte] 810
e-mail: [zasłonięte]@karmyjosera.pl
Akceptujemy płatności przelewem na nasze konto bankowe w BRE Bank SA  34 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 074955 Istnieje także możliwość zapłaty kurierowi przy odbiorze zamówienia.
W przypadku odbioru osobistego karmy w naszym sklepie firmowym w Krakowie przy ul. Kalwaryjskiej 32, akceptujemy płatności gotówką lub kartą płatniczą i kredytową. Nasz sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00 oraz w soboty od 10.00 - 14.00.
KOSZT PRZESYŁKI:
Przesyłki wysyłamy do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia na nasz koszt za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS.           Płatność przelewem -0zł
Płatność przy odbiorze -0zł

W przypadku płatności przelewem w tytule przelewu prosimy o wpisanie loginu allegro oraz nr aukcji.
Oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości przy zachowaniu korzystnej ceny,spełniające wymogi dla karm klasy Super Premium. Karma z naszej oferty jest wytwarzana przy zapewnieniu: -wieloletniego doświadczenia w produkcji wysokowartościowej karmy dla zwierząt domowych oraz starannej kontroli surowców i produktów finalnych, - najwyższej jakości mięsa pochodzącego tylko od zdrowych zwierząt, - braku konserwantów, syntetycznych barwników i aromatów. ZAKUP:
Zgodnie z obowiązującym prawem konsumenckim każdy Klient który zakupi towar w naszej firmie ma prawo do jego zwrotu bez podania przyczyny w terminie do 10 ciu dni od chwili złożenia zamówienia pod warunkiem przesłania towaru na własny koszt na nasz adres w stanie nienaruszonym. Wszelkie reklamacje dotyczące zrealizowanych dostaw należy przesyłać w formie pisemnej na adres e-mail: [zasłonięte]@karmyjosera.pl


GOOD HEALTH SENSITIVE DIGESTION
DUCK & RICE (KACZKA + RYŻ)
400 G + 400 G GRATIS!!!
NOWOŚĆ!!!
KARMA SUPER PREMIUM
DLA KOTÓW DOROSŁYCH 1-7 LAT
WŁOSKIEJ FIRMY GHEDA
FORMUŁA WETERYNARYJNA

ROZWIĄZANIE PROBLEMÓW POKARMOWYCH I DERMATOLOGICZNYCH

          Linia Specjalistyczna Adult Sensitive Digestion

 

 

Feline Good Health

Bilans składników odżywczych:

w żywieniu kotów zagrożonych wystąpieniem nietolerancji pokarmowej należy uwzględnić źródła białka uważane za źródła o niskim ryzyku wywołania alergii takie jak kaczka (14%), kurczak, wieprzowina i ryby (4%). Jednocześnie pożywienie dla takich kotów musi zapewniać odpowiednio wysoki poziom białek (34% białka) tak aby możliwe było zredukowanie dawki dobowej. Karma zawiera także umiarkowany poziom tłuszczów (16%), tak aby dostarczyć wystarczającą ilość energii na pokrycie całodziennych potrzeb w tym zakresie.

Składniki odżywcze:
 kaczka, kurczak, wieprzowina, ryba są uznawane za jedne z najlepszych w diecie kotów. Ich wysoka strawność wpływa nie tylko na ich wysoką przyswajalność ale także zapewnia utrzymanie właściwej równowagi mikroflory jelitowej.

Specjalne dodatki żywieniowe:

 FOS: mikroflora jelitowa może być nadzwyczaj wrażliwa na ataki z zewnątrz w przypadkach braku fruktooligosacharydów.

Fruktooligosacharydy są węglowodanami, które nie są trawione ani przyswajane przez organizm zwierząt, ale stanowią pożywkę dla korzystnie oddziałującej mikroflory jelitowej (Lactobacillus i Bifidobacteria), tym samym sprzyjają regeneracji mikroflory, regulują motorykę jelitową oraz wspomagają proces wchłaniania, a także chronią przewód pokarmowy przed atakiem szkodliwych mikroorganizmów.

 

 

                Dodatkowe informacje na temat karmy pod nr tel:

604 [zasłonięte] 731, 604 [zasłonięte] 810
e-mail: [zasłonięte]@karmyjosera.pl
Pozdrawiamy
Karmydlapsaikota
ZOOLOGIA dlapsaikota.com.pl
Kalwaryjska 32
30-504 Kraków