Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

GOFRY / NALEŚNIKI ciasto 'PYCHOTKA' 30kg + GRATIS!

22-05-2012, 20:44
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 195 zł      Najwyzsza cena licytacji: 195 zł     
Użytkownik MKpartner2
numer aukcji: 2317781335
Miejscowość Koluszki
Kupiono sztuk: 1    Zostało sztuk: 49    Licytowało: 1    Wyświetleń: 37   
Koniec: 01-06-2012 09:46:58
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Witamy Państwa na aukcji internetowej firmy MKpartner.pl


Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem zakładów piekarniczo-cukierniczych, gastronomicznych, mięsnych poprzez:

 • projekt technologiczny
 • doradztwo technologiczne
 • wdrażanie nowych produktów
 • sprzedaż
 • montaż
 • szkolenie
 • serwis gwarancyjny

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wielu znanych i cenionych Producentów, których jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem sprzedażowym. Naszą firmę tworzą ludzie z doświadczeniem i szeroką wiedzą, dlatego służymy Państwu fachowym doradztwem.Kupując na naszej aukcji nie wspieracie Państwo szarej strefy, jesteśmy legalnie działającą firmą. Na wszystkie nasze produkty wystawiamy faktury VAT, lub paragon.

Wszystkie produkty posiadają karty charakterystyki lub deklaracje zgodności w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością


Na tej aukcji sprzedajemy :

"PYCHOTKA" CIASTO NA GOFRY - 100%

 i NALEŚNIKI - 50%

3 x a`10kg


Delikatny i smaczny produkt którego zaletą jest łatwość przygotowania i możliwość ponownego odpieczenia bez obawy o utratę chrupkości nawet do 24 godzin. Łatwość wyciągania z formy sprawia, że produkt jest chętnie kupowany. Polecamy zarówno ze świeżymi owocami i bitą śmietaną. „Pychotka” 100 % koncentrat ciasta do produkcji gofrów i (50%) naleśników. Koncentrat ciasta PYCHOTKA jest doskonłą bazą do wypieku gofrów. Dzięki zastosowaniu odpowiednich komponentów jest to ciasto zapewniające powtarzalność wypieku, oszczędność czasu podczas przygotowania oraz wysoką jakość produktu finalnego. Gofry są niezwykle smaczne, posiadają odpowiednią kruchość i bardzo łatwo wychodzą z formy. Na bazie koncentratu PYCHOTKA w prosty i łatwy sposób można przygotować bogactwo deserów proponując gofry z dodatkiem bitej śmietany, czekolady, owoców itd., a ponadto przyrządzając z tego samego koncentratu wspaniałe naleśniki o odpowiedniej elastyczności co znacznie ułatwia ich zawijanie i nadziewanie serem, dżemem, czy kremem czekoladowym.

Produkt polski, posiada atest spożywczy. Opakowanie zawiera 10kg produktu.


PROPORCJE:

 • koncentrat ciasta PYCHOTKA 1000g
 • woda ok. 1000g
 • olej 320g

Z kilograma ciasta uzyskujemy 21 gofrów 100g


Aukcja dotyczy zestawu 3 x a`10kg w cenie brutto

Produkt dostępny w opakowaniu a`1 i 5kg na innej naszej aukcji!!! PROMOCJA !!!

!!! PROMOCJA !!!

!!! PROMOCJA !!!

!!! PROMOCJA !!!

 


Przy zakupie 30kg gofrów dodajemy jedną sztukę środka antyadhezyjnego - gratis(środek antyadhezyjny - olej w spray'u można zakupić również na naszej aukcji w cenie 16zł/sztuka)

 

 

CECH PRODUKTU:

 • produkt sypki
 • opakowanie worek papierowy
 • producent ECOTRADE
 • waga brutto 65kg

Starając się zminimalizować koszty ponoszone przez naszych klientów, na swoich aukcjach podajemy zawsze wagę produktu. Dzięki temu nie finansują Państwo dodatkowych opłat. Kupując kilka przedmiotów na moich aukcjach, możesz zaoszczędzić na kosztach przesyłki płacąc tylko raz za paczkę zbiorczą, według wagi zakupionych przedmiotów.


Przy zamówieniach od 500zł wysyłka gratis!!!

 


Na terenie Łodzi, Zgierza, Aleksandrowa Łódz., Pabianic, Tomaszowa Maz., Opoczna, Piotrkowa Tryb., Bełchatowa - zamówienia na kwotę powyżej 50,00zł po uzgodnieniu miejsca, dostarczamy własnym transportem gratis. Termin dostawy może być wydłużony i potwierdzany jest telefonicznie lub mejlem.


ZANIM ZALICYTUJESZ PRZECZYTAJ STRONĘ O MNIE !!!

Zapraszam Na Moje Pozostałe Aukcje.

 

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO FORMY I TRESCI AUKCJI. POWYŻSZY TEKST WRAZ Z GRAFIKĄ I KODEM HTML UŻYTY W OPISIE NASZYCH AUKCJI,STANOWI TYLKO I WYŁĄCZNIE NASZĄ WŁASNOŚĆ. WYKORZYSTYWANIE GO BEZ NASZEJ ZGODYJEST NIEZGODNE Z REGULAMINEM ALLEGRO ORAZ PRAWEM AUTORSKIM. KAŻDE NARUSZENIE PRAW BĘDZIE DOCHODZONE PRZEZ NAS NA DRODZE CYWILNO-PRWNEJ I ZGŁASZANE DO ALLEGRO. ZGODNIE Z USTAWĄ Z DN. 04.02.1994R. O PRAWIE AUTORSKIM I PRAWACH POKREWNYCH(DZ. U. NR 24 POZ.93) ORAZ Z USTAWĄ Z DN. 08.06.1993R. O ZWALCZANIU NIEUCZCIWEJ KONKURENCJI (DZ. U. NR. 47 POZ. 211). 789