Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

GITARA żadnych tajemnic + gitarowe wyzwania 1 i 2

20-01-2012, 19:33
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 176 zł     
Użytkownik www_ksiegarz_pl
numer aukcji: 1996987289
Miejscowość szybka wysyłka
Wyświetleń: 27   
Koniec: 13-01-2012 09:26:07
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

szkoła gry na gitarze


Krzysztof Błaś

zestaw składa się z trzech części:

1. ŻADNYCH TAJEMNIC - szkoła gry na gitarze

+ 3 x CD z ćwiczeniami i podkładami + 2 x kostka do gry

2. GITAROWE WYZWANIA 1 - 2 x DVD + NUTY DO DRUKU

3. GITAROWE WYZWANIA 2 - NOWE HORYZONTY 3 x DVD


REGULAMIN SKLEPU NA STRONIE O MNIE

kupujesz wypełnij - formularz płacę

niezależnie od formy płatności

OPIS ZESTAWU:

Żadnych tajemnic - Szkoła gry na gitarze

Wydawnictwo ABsonic. Autor K. Błaś. Twórca bestsellerowej szkoły DVD ˝Gitarowe Wyzwania˝ powraca z nowym wyzwaniem! Tym razem Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry na gitarze elektrycznej. ˝Żadnych Tajemnic˝ to bezkompromisowy zestaw, w skład którego wchodzi obszerna książka, oraz trzy płyty CD. Dziesiątki kolorowych zdjęć, ogromny zestaw ćwiczeń i diagramów, a co najważniejsze, obszerne komentarze autora, nareszcie umożliwiają samodzielną i efektywną naukę! Dołączone płyty CD zawierają nie tylko ćwiczenia, ale także przykłady improwizacji, oraz podkłady do samodzielnego doskonalenia poznanych zagadnień. Ogromny zakres zawartego materiału pozwala na kompleksową naukę - od wyboru instrumentu, poprzez pierwsze kroki, aż do skomplikowanych zagadnień z dziedziny harmonii i kompozycji. Gitarowe techniki, skale stosowane we współczesnej muzyce, zasady aranżacji i harmonii muzyki rozrywkowej - to tylko wybrane zagadnienia, przedstawione w przystępnej, zrozumiałej formie - bez żadnych tajemnic! Nieważne, czy dopiero zaczynasz przygodę z gitarą, czy może chcesz grać jeszcze lepiej - nauka gry na gitarze nigdy jeszcze nie była tak prosta! Pakiet: książka 192 stron A4 plus 3 x CD.

Gitarowe wyzwania - Szkoła gry na gitarze nie tylko akustycznej
Wydawnictwo Absonic. Autor Krzysztof Błaś. Multimedialna szkoła na 2 płytach DVD. W ponad 4 godzinnym materiale zawarta jest ogromna ilość informacji niezbędnych dla każdego gitarzysty. Od gitarowych początków, dla osób rozpoczynających swoją przygodę z instrumentem, poprzez techniki pracy prawej i lewej ręki, aż do zaawansowanych zagadnień związanych ze skalami oraz harmonią - tak obszernej szkoły gitarowej jeszcze nie było! To jednak nie wszystko. W osobnym rozdziale dowiesz się jak wybrać właściwy instrument, jak dokonać samodzielnie podstawowych regulacji, a także zobaczysz to, co do tej pory dla zwykłych śmiertelników pozostawało niewidoczne! Ujęcia z wielu kamer zapewnią niespotykany komfort nauki. W wielu najistotniejszych momentach samemu będziesz mógł dokonać wyboru kamery, której obraz chcesz oglądać. Wszystkie zagadnienia omówione są w zrozumiały i przejrzysty sposób, a szereg ćwiczeń i demonstracji pozwoli z łatwością opanować cały materiał. Pomimo tego, że szkoła przeznaczona jest dla gitarzystów akustycznych, uniwersalność materiału sprawia, że w równym stopniu skorzystają z niej fani gitar elektrycznych. Po obejrzeniu tego kompendium wiedzy, gitara nie będzie już miała dla Ciebie żadnych tajemnic!
Gitarowe wyzwania 2 - Nowe horyzonty

Wydawnictwo Top Guitar. Autor Krzysztof Błaś. Gitarowe Wyzwania 2 jest kontynuacją szkoły Krzysztofa Błasia. Materiał zawarty na 3 płytach DVD to ponad 7 godzin multimedialnej uczty. W nagraniach wzięli udział znani gitarzyści: Mietek Jurecki, Wojciech Hoffman, Jarek Treliński, Robert Kordylewski, MichałZygmunt, Piotr Restecki, czy Kasia Maliszewska. Na płytach znalazły się zagadnienia takie jak: Harmonia, Improwizacja, gra solo, dobór skal, groove, kompozycja, budowa utworów i łączenie akordów, rodzaje bluesa i bluesowe zagrywki, fingerstyle, gitara klasyczna, gitara 12-strunowa, sposoby nagłaśniania gitary akustycznej, techniki nagrywania gitary i wiele więcej.

klikasz - KUP TERAZ - dokończ zakupy i koniecznie wypełnij formularz PŁACĘ