Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Gillette Mach3 Sensitive 8szt 100% oryginał z UK!

24-04-2014, 5:17
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 54,99 zł     
Użytkownik moneyrice
numer aukcji: 4151717357
Miejscowość Sandomierz
Wyświetleń: 13   
Koniec: 24-04-2014 05:15:13

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

WITAM!

Przedmiotem aukcji są wkłady do maszynki Gilette Mach 3 Sensitive.

Aukcja dotyczy 1 opakowania, w którym znajduje się 8 sztuk nożyków.

Wypróbuj prawdziwą moc dobrego wyglądu i samopoczucia. Maszynka do golenia Gillette M3 Sensitive Power przy pomocy łagodnych mikrodrgań oraz ostrzy typu PowerGlide zapewnia maksymalną jakość golenia. Teraz możesz golić się z pełną mocą. Wykorzystana w maszynce Gillette M3 Sensitive Power zaawansowana technologia łączy w sobie system do golenia z trzema ostrzami Gillette typu PowerGlide. Wypróbuj system poruszający nasadką golącą, w której znajduje się 10 mikrolistków podążających za kształtem Twojej twarzy. Następnie uwolnij moc mikrodrgań, które zapewnią poczucie komfortowego golenia.


Wkłady są osobiście przywiezione przeze mnie z UK, gdzie jak wiadomo jest lepsza jakość kosmetyków i rzeczy takich jak właśnie maszynki. Oczywiście 100% ORYGINALNE!

UWAGA - Wkłady sprzedawane przeze mnie są nowe, oryginalne, nieotwierane, nie zniszczone, nie rozsztukowane - tak, jak to robią inni Sprzedawcy. Idealnie nadają się na prezent!

POLECAM!