Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Giętarka trzpieniowa do rur GH4 dużo osprzętu

12-06-2012, 1:06
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 19 999 zł     
Użytkownik maja_bury
numer aukcji: 2345325398
Miejscowość Rzeszów
Wyświetleń: 354   
Koniec: 27-05-2012 21:06:29

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Uszkodzony: Nie
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Witam,

 

sprzedam trzpieniową giętarkę do rur, produkcja polska, typ GH4.
Giętarka tego typu gnie rurę nie zmieniając średnicy ani kształtu materiału na całej linii gięcia - powstaje idealne gięcie, jak kolanko, bez spłaszczenia itp. Idealne do barierek, balustrad, produkcji mało jak i wielkoseryjnej (powtarzalność elementów).

Większość oferowanych giętarek nie posiada na wyposażeniu kamieni (krzywek) oraz trzpieni i imadeł. Trzeba je dorabiać lub dokupywać - a to nie jest proste ani tanie. Oferowana giętarka ma na wyposażeniu kilkaset kilogramów osprzętu, również do gięcia dwóch elementów jednocześnie.

Po dorobieniu kamieni o przekrojach prostokątnych giętarką taką można również giąć profile.
Można dorobić automatykę.

 

W komplecie bardzo dużo osprzętu.

 

Parametry techniczne (w skrócie):
Gnie rury do 114,3x5,6.
Wymiary: dł: 4620 x szer. 1240 x wys. 1420.
Waga: ok. 2200kg + osprzęt.

Urządzenie jest sprawne, nie ma luzów, złych nawyków itp itd... Można przyjechać, uruchomić, przetestować. Książka DTR jest w zestawie.Po wcześniejszym ustaleniu szczegółów możliwy transport w dowolne miejsce w kraju.

Kontakt telefoniczny w godzinach 0[zasłonięte]900-23, 7 dni w tygodniu pod numerem 693 [zasłonięte] 452, lub 17 [zasłonięte] 14 (o ile jestem w domu, ew. proszę się nagrać na sekretarkę)
Kontakt poprzez e-mail (zadaj pytanie Sprzedającemu) oraz poprzez GG ([zasłonięte]43639) o dowolnej porze, niemniej odpisuję przeważnie wieczorem, w okolicy godziny 21.

Pozdrawiam,
Adrian Makiewicz

( Dla wyszukiwarki: giętarka gientarka gjentarka rur rór rury wydechów wydechowych wydehowych wydehuw balustrad profili profilów profiluw profiluf kolanek kolan kamienie kształtki krztałtki kształtów krztałtek kształtek giętarka do barierek)