Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Gentleman Moda ponadczasowa+Savoir-vivre nowoczesn

06-12-2014, 18:18
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 132,59 zł     
Użytkownik www_ksiegarz_pl
numer aukcji: 4774691309
Miejscowość Tychy
Wyświetleń: 2   
Koniec: 06-12-2014 18:14:47

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Okładka: twarda z obwolutą
Forma: poradnik
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Gentleman Moda ponadczasowa+Savoir-vivre nowoczesn


Gentleman Moda ponadczasowa

 

Oprawa: Twarda z obwolutą
Format: 22.0x26.5cm
Liczba stron: 360
Rok wydania: 2014

Czy ubranie może zmienić mężczyznę w dżentelmena?
Oczywiście, że nie. Z drugiej strony, właściwe ubranie to nieodłączna część kultury. Poszerzając wiedzę o historii mody, prawidłowym doborze elementów stroju czy wzorując się na ikonach mody, wzbogacamy naszą wiedzę ogólną, poszerzamy horyzonty myślowe i poprawiamy samoocenę. Nie wolno też zapominać o tym, że rozmowa na temat właściwych materiałów na garnitur, ręcznie szytych butów czy idealnie dobranej wody po goleniu jest przyjemnością samą w sobie.

Gentleman dostarczy czytelnikowi podstawowych informacji na temat klasycznej mody męskiej, poinformuje o miejscach, które prawdziwy dżentelmen powinien regularnie odwiedzać: pracowniach krawieckich i szewskich, perfumeriach, a nawet... sklepach z bronią palną.

Gentleman jest skarbnicą wiedzy o trendach mody, które ukształtowały nowoczesny styl. Zawiera też wiele porad dotyczących najlepszych zestawień znanych materiałów, wzorów tkanin i kolorów. Podaje również wiele przydatnych dżentelmenowi adresów i informacji.

Być dżentelmenem 
Savoir-vivre nowoczesnego mężczyzny

Oprawa: Twarda
Format: 12.0x21.0cm
Liczba stron: 240

Zasady dotyczące ubioru zmieniają się co rusz w zależności od tego, czy któraś ze sław pokaże się na czerwonym dywanie w koszuli wpuszczonej w spodnie czy też wypuszczonej na wierzch. Jednak pewne zasady pozostają niezmienne, tak jak niezmiennie potrzeba nam dżentelmeńskich zachowań. Niezależnie od tego, jak bardzo zmienia się świat, mężczyzna musi znać zasady dobrego wychowania. Książka Johna Bridgesa zawiera zbiór takich zasad obowiązujących bez względu na wiek, zawód, narodowość czy wyznanie. Podstawowym jej walorem jest uwzględnienie nowych warunków cywilizacyjnych, które zmieniły życie współczesnego mężczyzny, a nie ma o nich mowy w tradycyjnych podręcznikach savoir vivre’u. Mężczyzna dowie się na przykład nie tylko, jak zacząć rozmowę na przyjęciu, kiedy włożyć czarny krawat i jakiego podczas obiadu użyć widelca, ale także jak zachować się na siłowni, jak stosownie korzystać z telefonu komórkowego i czy wypada napisać list z podziękowaniami w formie e-maila.

kupujesz wypełnij - formularz płacę

niezależnie od formy płatności

 

 

DANE DO PRZELEWU:
P.P.H.U Najbar Mirosław
ul.Batorego 24
43-100 Tychy
ING BANK ŚLĄSKI
92 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]3990023 [zasłonięte] 247368


TEL     32 [zasłonięte] 93         32 [zasłonięte] 72