Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Gabinet Peggy Sage CĄŻKI PAZNOKCIE WRAZSTAJĄCE 060

25-01-2014, 12:32
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 95 zł     
Użytkownik wwwAZPRESTIGEpl
numer aukcji: 3830780390
Miejscowość Łask
Wyświetleń: 6   
Koniec: 25-01-2014 12:19:56

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 0.20 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

 

 

Image Hosted by ImageShack.us

 

CĄŻKI DO PAZNOKCI U STÓP

 

do paznokci wrastających

 

ORYGINALNIE ZAPAKOWANE W SZTYWNE OPAKOWANIE

Cążki używane przy zabiegu pedicure z szlachetnej stali nierdzewnej , można używać w sterylizatorze - odporne na wysoką temperaturę.
Cążki 11,5 cm. , ostrze zaostrzone , obrotowa sprężyna do usuwania odłamków paznokci .

 

PROFESJONALNY PRZYRZĄD W FACHOWYCH RĘKACH = ZADOWOLENIE KLIENTA

 

 

 

.

.

ZAMÓWIENIE JEST WYSYŁANE DO PAŃSTWA ZARAZ PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY NA NASZYM KONCIE LUB W DZIEŃ ZAMÓWIENIA JEŚLI ŻYCZĄ SOBIE PAŃSTWO WYSYŁKĘ POBRANIOWĄ.

.

Jesteśmy firmą działającą od 2009 roku, dynamicznie rozwijającą się na polskim rynku. Prowadzimy sprzedaż głównie poprzez internet w detalu i hurcie. Do każdego zamówienia dołączmy paragon, na życzenie wystawiamy fakturę Vat - prosimy wtedy o podanie numeru NIP. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie "O mnie".

P.H.U. A.Z. Prestige
Agnieszka Zajda
tel: 601 [zasłonięte] 069

 

Pobranie wysyłamy klientom którzy mają powyżej 10 komentarzy pozytywnych, gdyż zdarza się, że klient nie odbiera zamówienia i jesteśmy wtedy narażeni na podwojone koszty wysyłki pobraniowej.

 

Salon Kosmetyki Estetycznej A.Z.Prestige
Sklep HURT/DETAL w Łasku
Wola Łaska 72 / Os. Przylesie
sklep-hurtownia internetowa
www.azprestige.pl

Przesyłki pocztowe można śledzić na stronie http://sledzenie.poczta-polska.pl/ . Będą Państwo wiedzieli gdzie znajduje się przesyłka w danym dniu. Wraz z początkiem roku 2013 Poczta Polska w przypadku zaginięcia listu priorytetowego tak jak ekonomicznego nie zwraca poniesionych kosztów w przypadku zaginięcia przesyłki. W związku z powyższym my również nie ponosimy odpowiedzialności za zaginięcia przesyłek z winy poczty i nie zwracamy poniesionych kosztów. Z naszej strony zawsze zapewniamy expresowo nadaną wysyłkę. Zamówienia są realizowane maksymalnie do 12h od zaksięgowania wpłaty na koncie lub szybciej, jeśli jest życzenie wysyłki za pobraniem. Paczki są pakowane dyskretnie nie zdradzając ich zawartości. SKORZYSTAJ !!!

Jeśli zakupisz kilka przedmiotów jednocześnie - tego samego dnia, za wysyłkę zapłacisz tylko raz doliczając do zakupionych przedmiotów tę najwyższą kwotę wysyłki spośród wszystkich zakupionych aukcji. Więcej informacji znajduje się na stronie "O mnie".

WPŁATA NA KONTO:
P.H.U. A.Z.PRESTIGE
PKO BP
94 1020 [zasłonięte] 3[zasłonięte]4370002 [zasłonięte] 013018

Wszystkie dane do wpłaty są podane w e-mailu wygenerowanym automatycznie poprzez Allegro zaraz po zakupieniu przedmiotów lub na stronie "O mnie".

SILCARE ECOLAB PEGGY SAGE CLARENA BIELENDA BIOMAK BM PROFESSIONAL BIKOR KRYOLAN JANSSEN REFECTO CIL AFRODITA Kozmetika ANNA LOTAN STUDEX OZDOBY A.Z.PRESTIGE STANTEKS KONRAD LIVCO CORSETTI OBSESSIVE GATTA BUTIK