Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Francesco zwyczajny/niezwyczajny

18-01-2012, 7:04
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 1 zł     
Użytkownik Magdusia13
numer aukcji: 2043833525
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 7   
Koniec: 17-01-2012 21:02:04
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Francesco to średniej wielkości kundelek. Choć zęby ma mocno zniszczone to zachowuje się i wygląda jak młodziak. Możliwe, że dorastał w złych warunkach ale lat ma niewiele. Bardzo wdzięczny i serdeczny psiak. Przytula się, cieszy z głaskania i prosi o więcej. Na spacerach wesoły i energiczny, ale nie "szalony". Pewnie był bity - na gwałtowny ruch, podniesioną rękę nadal jeszcze potrafi się odruchowo skulić. Jednak nie jest z natury lękliwy. Mimo wszystko zachował radość życia i garnie się do ludzi. Jest łagodny, powinien sprawdzić się jako przyjaciel (wychowanych) dzieci. Z psami dogaduje się dobrze, nie jest to awanturnik choć zdecydowanie nie jest też ciapowaty.

więcej zdjęć na : psyzpalucha.pl

PIES TO ŻYWE STWORZENIE - NIE JEST RZECZĄ! Celem aukcji jest znalezienie pieskowi dobrego domu.
Pies przebywa w schronisku i nie jest moją własnością. Będzie oddany tylko w dobre warunki, po podpisaniu umowy adopcyjnej. Ewentualna opłata to dobrowolna darowizna na rzecz schroniska.

W sprawie adopcji proszę o kontakt ze mną:  tel. [zasłonięte]602-18-73 lub "zadaj pytanie sprzedającemu".

Zastrzegam możliwość zakończenia aukcji przed czasem. 

Zgodnie z regulaminem Allegro informuje, ze gatunek jest dopuszczony do obrotu i sprzedaży na terenie Polski. Odbiór wyłącznie osobisty. Zapewniam bezpieczny transport.