Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Fototapety zmywalne do pokoju dziecięcego.

22-03-2012, 3:31
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 65 zł     
Użytkownik AngelBRT
numer aukcji: 2163197501
Miejscowość Wrocław
Zostało sztuk: 100    Wyświetleń: 455   
Koniec: 24-03-2012 12:51:13

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


Zapraszamy Państwa do zakupu fototapet drukowanych na indywidualne zamówienie.

Na tej aukcji macie Państwo możliwość zakupu fototapet papierowych premium z podłożem z tworzywa sztucznego PET. Dodatkowo każdą tapetę pokrywamy folią PCV w błysku lub macie. Taka tapeta staje się przez to podatna na zmywanie, ścieranie na sucho i wysoką temperaturę.

Na tej aukcji mają państwo możliwość zakupu tapety z naszej galerii wzorów:

Fototapety zmywalne do pokoju dziecięcego.

Z naszych zdjęć można wykonać fototapetę o dowolnych wymiarach.

Poniżej kilka przykładów najpopularniejszych obrazków ściągniętych z internetu, z których wykonywaliśmy fototapety dla naszych klientów, pod konkretny wymiar:

Pokazane obrazki stanowią tylko podgląd oferty a obrazy wydrukowane na tapetach w rzeczywistości są proporcjonalne.

Tapety drukujemy na rolkach o szerokości do 1 m

Tapeta drukowana w jednym kawałku o szerokości do 1,0 m (krótszy bok), liczymy w mb (a nie w m2)

Cena na aukcji dotyczy 1m2 / 1mb fototapety papierowej laminowanej

1 szt. = 1 m2 / 1mb = 65 zł

PRZYKŁADY:

- druk tapety o wymiarze 2,5 x 0,7 m = 2,5 mb wpisujemy w okienku "kup teraz" 3 szt.

- druk tapety o wymiarze 2,5 x 2 m = 5 m2 wpisujemy w okienku "kup teraz" 5 szt.

- druk tapety o wymiarze 3,2 x 1,04 m = 3,2 mb wpisujemy w okienku "kup teraz" 4 szt.

- druk tapety o wymiarze 3 x 2,6 m = 7,8 m2 wpisujemy w okienku "kup teraz" 8 szt.

Zaokrąglamy do pełnych m2 / mb

W przypadku wątpliwości proszę pytać o cenę.....

Kilka przykładów tapet dziecięcych drukowanych na zamówienie naszych klientów

Ponad to oferujemy Państwu możliwość wykonania tapet z własnego pliku, który możecie do nas wysłać na: maila, ftp lub dostarczyć osobiście na pendrivie itd.

 lub zdjęcia bez żadnych dodatkowych dopłat za:

 • zmianę kolorystyki zdjęcia

 • wykadrowanie zdjęcia do odpowiednich rozmiarów

 • przygotowania zdjęcia do druku na odpowiedniej szerokości pasach

Jeżeli uznacie Państwo, że tapeta nie wymaga zabezpieczenia poprzez laminację zapraszamy na inne nasze aukcje gdzie w cenie 45 zł za m2 można kupić takie same tapety papierowe PET bez folii.

Różnice pomiędzy tapetą papierową matową i laminowaną folią błyszczącą oraz matową przedstawiają zdjęcia poniżej:

Nasze fototapety papierowe PET, charakteryzują się tym, że są:

 • wodoodporne (druk jest trwały nie schodzi pod wpływem wody),
 • po zafoliowaniu , są odporne na brud, tłuszcz, detergenty i wysoką temperaturę, można je zmywać środkami czyszczącymi w płynie,
 • są bardzo trwałe, proporcjonalnie do sposobu ich użytkowania,
 • bardzo łatwe w obsłudze przy naklejaniu na ścianę i ew. odklejeniu przy pomyłce,
 • z biegiem czasu nie tracą kolorów i nie blakną, są odporne na promienie UV,
 • pozwalają ścianie oddychać, zachowując optymalną suchość,
 • mają niezwykle gładka, satynowaną powierzchnię, bardzo przyjemną w dotyku, nawet po zadruku,
 • nadruk na niej wygląda jak zdjęcie, biorąc pod uwagę rozmiar pliku,
 • bardzo korzystna cena w porównaniu do jakości

Na wyraźne Państwa życzenie, możemy przesłać na maila projekt: podziału obrazka na poszczególne bryty, oraz rzeczywisty podgląd tapety 1:1.

Każdą tapetę docinamy do pożądanego wymiaru, nie zostawiamy zakładek.

Jeden ze sposobów klejenia tapet do ściany przedstawia szkic poniżej.

Nasze tapety bardzo łatwo nakłada się na ścianę, stosując najzwyklejsze i najtańsze kleje do tapet papierowych lekkich. Tworzywo zwane PET, wzmacnia papier i spaja jego warstwy, zapobiegając jednocześnie, puchnięcie i namoczenie papieru, eliminując pęcherze po mało precyzyjnym położeniu na ścianę.

Jeden ze sposobów klejenia tapet do ściany przedstawia szkic poniżej.

Klejenie tapet papierowych „na klej”:

1. Na przygotowanej wcześniej ścianie (zagruntowanej tym samym klejem, którym klejona będzie tapeta) wyznacz dokładne miejsce przyklejenia fototapety – można to zrobić za pomocą długiej poziomicy i ołówka lub wcześniej wspomnianego sznurka z obciążnikiem.

2. Przygotuj klej (najlepiej do tapet papierowych – cienkich) zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

3. Rozłóż i przygotuj sobie ponownie fototapetę – tym razem wzorem do dołu.

4. Nanieś równomiernie klej na ścianie w ilości sugerowanej przez producenta i pozostaw go do uzyskania odpowiedniej konsystencji i suchości. Czekamy na moment kiedy klej przestanie rozlewać się po ścianie i nadmiernie rozmiękczać tapetę, a stanie się klejący jak spód naklejki. Mokry klej mógłby spowodować efekt puchnięcia papieru a w efekcie doprowadzić do powstania pęcherzy i rozciągnięcia się tapety.

5. Tapetę kleimy zawsze od lewej strony lub od okna, drzwi lub narożnika. W takich miejscach jeżeli zaobserwujemy krzywizny dobrze jest zostawić sobie margines (ok. 2-3 cm tapety), który później przytniemy ostrym nożykiem i tym samym optycznie zniwelujemy wizualnie nierówności. Zaczynamy na górze i powoli - ale zdecydowanie - schodzimy w dół dociskając wałkiem tapetę to ściany i pozbywając się tym samym pęcherzyków powietrza (od środka tapety ku jej brzegom).

6. Przyklejając kolejne bryty należy szczególną uwagę należy zwrócić na zgodność wzoru i idealny styk brzegów – nie kleimy na zakładkę!

7. Nadmiar kleju usuwamy na bieżąco lekko wilgotną szmatką.

8. Pamiętaj, że fototapeta nielaminowana, nawet najlepszej jakości jest delikatna. Aby uniknąć otarć a nawet dziur nie można jej zbyt mocno pocierać i szarpać. Do jej wyrównywania najlepiej używać specjalnego wałka.

9. Mniejsze pęcherze, których nie uda nam się usunąć powinny wchłonąć się wraz z wyschnięciem tapety. Jeżeli mimo wszystko pozostaną jakieś małe pęcherzyki można spróbować usunąć je nakłuwając bardzo delikatnie ostrą igłą i usuwając powietrze. Jest to jednak metoda ryzykowana i powinno się ją stosować jedynie w ostateczności.

10. Na dole ewentualny nadmiar tapety należy usunąć ostrym nożykiem. Otwory na gniazdka, włączniki i kinkiety wycinamy również nożykiem pamiętając, aby wycięcie było zawsze mniejsze od mocowanego później na ścianie elementu.

Przed przystąpieniem do klejenia, każdy pas tapety należy rozwinąć i sprawdzić prawidłowość druku, spasowanie, uszkodzenia powierzchni, itd. Oczywiście tylko ta tapeta, która wróci do nas zapakowana w ten sam sposób w jaki została wysłana, bez śladów klejenia, może zostać zareklamowana. W innym przypadku reklamacji nie uznajemy.

 • Montaż fototapety na ścianie nie jest łatwy i wymaga precyzji, cierpliwości, spokoju i pomocy drugiej osoby.

 • Oczywiście niezależnie od rodzaju kleju, każda ściana przed położeniem tapety musi być zagruntowana, najlepiej tym samym klejem, który posłuży do położenia tapety. Tapet nie kładziemy na czystych płytach gipsowo-kartonowych czy pobiałkowanych, świeżych ścianach.

 • Najważniejsze jest prawidłowe dobranie kleju, w tym przypadku musi to być klej do tapet papierowych lekkich z wyłączeniem tapet innego rodzaju np: winylowych.

Nie bierzemy odpowiedzialności za złe przyklejanie tapety - marszczenie się na ścianie podczas klejenia (bąble powietrza świadczące o tym, że tapeta "urosła na ścianie"), użycie nieodpowiedniego kleju (nie sugerujemy żadnego) lub jego niewłaściwe przygotowanie (zgodne z tym co pisze na opakowaniu). My zapewniamy tylko druk w/g Państwa życzenia, wykonujemy projekt i obróbkę i gwarantujemy, że wychodzący od nas produkt jest wolny od wad fabrycznych