Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Folia stretch do owijania BIAŁYSTOK

16-01-2012, 23:10
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Aktualna cena: 21.50 zł     
Użytkownik geosynt
numer aukcji: 2042912756
Miejscowość Białystok
Wyświetleń: 17   
Koniec: 17-01-2012 12:31:12

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

    ROZCIĄGLIWOŚĆ 150%
   
    
FOLIA STRETCH BEZBARWNY  3KG - 50 CM  -  21,50ZŁ/SZT
   
   

Jeden z najlepszych rozwiązań służących do zabezpieczania wszelkich ładunków umieszczanych na paletach. Folia ta charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i rozciągliwością (aż do 150%). Stretch zapewnia stabilność ładunków w trakcie transportu jak również skutecznie chroni przed brudem, wilgocią i kradzieżą. Owijane w ten sposób ładunki są łatwe do zidentyfikowania. Wymienione zalety folii rozciągliwej, to tylko kilka z niewielu przedstawionych w tym dokumencie, w praktyce jest ich o wiele więcej, które wpływają na przydatność i niezawodność stosowania tego typu folii.
Wykonana z wysokiej jakości materiałów
Wysoka wytrzymałość, możemy folie bardzo mocno naciągać na owijanych paczkach, paletach ( nawet z ostrymi kantami ) dzięki czemu paczka jest lepiej owinięta.Folia charakteryzuję się bardzo dużą rozciągliwością, nawet do 150 % !!!Stosując folię stretch nie musisz używać papieru, Poczta Polska nie zabrania owijania przesyłek folią, zaoszczędzisz czas i pieniądze, folią stretch owiniesz paczkę szybciej i taniej.Folia stretch służy do stabilizowania ładunku na palecie, idealnie nadaje się do owijania wszelkiego rodzaju przesyłek, chroniąc je przed ingerencją w zawartość przesyłki przez odoby niepowołane. Zabezpiecza przesyłkę przed wilgocią oraz zabrudzeniem.


  
 

  
Przedzwon doradzimy (transport do negocjacji)

 

  

W ofercie wszystkie folie ogrodnicze, rolnicze,budowlane, dachowe, opakowaniowe,basenowe, stretch.

  

GEOWŁOKNINY, GEOKRATY, I NNIE GEOSYNTETYKI

  

SPRAWDZ NASZE INNE AUKCJE

  

Przedzwoń.

   OD 8,30 DO 16,00

85 6539 234

Saw Centrum Folii
Białystok ul.Fredry 1a

  

www.sawcentrumfolii.com.pl/