Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

FOLIA FUNDAMENTOWA 1.0mm PCW PCV 0,50m x 30mb

24-04-2014, 11:01
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 84 zł     
Użytkownik kusta
numer aukcji: 4140867662
Miejscowość Poznań
Zostało sztuk: 99    Wyświetleń: 6   
Koniec: 24-04-2014 11:02:04

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

FOLIA FUNDAMENTOWA PVC 1.0mm z polichlorku winylu

 

OPIS

Izolacja pozioma fundamentów

SZYBKA WYSYŁKA

Towar zawsze w dużych ilościach na magazynie, ekspresowa wysyłka. Zamówienia do godziny 14:00 realizujemy tego samego dnia. Towar dostępny od "ręki" Do wyboru 15 kont bankowych, pobranie lub Płacę z Allegro.

Materiał PVC
Powierzchnia 15 m2
Wymiar rolki 0,50 m x 30 mb
Masa powierzchniowa [kg/m2] ok. 1,7 – 2,0 kg/m2
Zakres temperatur użytkowania od -30°C do +80°C
Grubość ok. 1 mm

Opis produktu

Taśma PVC jest wysokiej jakości izolacją poziomą fundamentu, zbudowana z PVC o specjalnym delikatnym układzie wytłoczeń zapewniających antypoślizgowość produktu oraz idealne połączenie z zaprawą murarską. Jej doskonała elastyczność zapewniająca bardzo dobre przyleganie i odporność na nierównomierne odkształcenie podłoża, oraz stabilne parametry wytrzymałościowe w czasie eksploatacji gwarantujące szczelność przez cały okres użytkowania, Przeznaczona do tworzenia grubej i trwałej hydroizolacji budynków jako izolacja pozioma ław fundamentowych, murłaty, ścianek działowych jako alternatywa dla papy.

Zastosowanie

Izolacja pozioma fundamentów PVC znajduje zastosowanie do wykonywania izolacji wodochronnej zabezpieczającej budynki podpiwniczone i niepodpiwniczone przed wilgocią kapilarną. Układa się ją jednowarstwowo jako izolację ław fundamentowych pod ściany nośne budynku. Wykorzystywana również do izolacji ścian działowych i obszaru ściany pod murłatą. Wysoka jakość produktu daje jego nabywcom spokój, pewność i gwarancję trwałości i zdrowego klimatu w ich domu.

Zalety

...odporna na starzenie

...odporna na gnicie

...odporna na wilgoć

...trwale łączy się z zaprawą

...nie wymaga klejenia

Galeria