Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Filtr oleju do pieca olejowego - ULRICH ED WO inne

06-07-2012, 16:30
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 75 zł      Najwyzsza cena licytacji: 75 zł     
Użytkownik rolbud2
numer aukcji: 2392986607
Miejscowość Maków Mazowiecki
Kupiono sztuk: 2    Licytowało: 2    Wyświetleń: 38   
Koniec: 02-07-2012 15:57:46

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.GG:[zasłonięte]44222

Tel. (029)[zasłonięte]717 00

Tel. kom. 604 [zasłonięte] 583

mail: [zasłonięte]@o2.pl

 Koszty wysyłki podane są zawsze nad opisem aukcji.

UWAGA - bardzo ważne!!!

Z uwagi na to, że niektóre firmy kurierskie bardzo źle obchodzą się z paczkami, prosimy o rozpakowanie przesyłki przy kurierze - jeśli coś jest nie tak, należy sporządzić protokół szkody - TYLKO WTEDY przystąpimy do rozpatrywania reklamacji. SPORZĄDZENIE TAKIEGO PROTOKOŁU JEST OBOWIĄZKIEM KURIERA, JEŚLI MAJĄ PAŃSTWO ZASTRZEŻENIA CO DO ZAWARTOŚCI PACZKI!!!

Jakiekolwiek reklamacje dotyczące uszkodzenia paczki, stwierdzone po odjeździe kuriera NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE - nie ma wtedy dowodów na to, że to firma kurierska uszkodziła towar, a nie np. spadł on klientowi już kiedy niósł przesyłkę do domu, itp. Prosimy o wyrozumiałość i sprawdzanie zawartości paczek PRZY KURIERZE  ! ! !

Mile widziany odbiór osobisty w Makowie Mazowieckim lub Warszawie- po wcześniejszym uzgodnieniu!Zapraszamy wszystkich do udziału w aukcji. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w Naszym aukcjach jest posiadanie w pełni aktywowanego konta.

Aby skorzystać z opcji wysyłki towarów ZA POBRANIEM kontrahent musi mieć przynajmniej 10 pkt. w systemie komentarzy!

 Witamy serdecznie na Naszej aukcji. Przypominamy, że kupujesz u sprawdzonego sprzedawcy. Jest to legalna, działająca firma, mamy swoją siedzibę i tam też handlujemy. Kupując u Nas zawsze otrzymujesz paragon (domyślnie) lub fakturę VAT (po wysłaniu maila zaraz po zakupie!!!).

 

Przedmiotem aukcji jest...

Oryginalny fabrycznie nowy filtr oleju stosowany przed pompą główną - do kotłów olejowych firmy ULRICH, takich jak EDERLICH (ED) oraz WERTICH OIL (WO) - wszystkie moce grzewcze! Pasuje na pewno też do innych kotłów olejowych. Najlepiej zmieniać filtr co roku - dłużej popracuje pompa i dysza!

Informujemy, że firma Ulrich (której jesteśmy oficjalnym dealer'em) NIE prowadzi sprzedaży SAMYCH WKŁADÓW do w/w filtrów. Jedynym wyjściem jest kupno całego, kompletnego filtra - szklanka, pokrywa, wkład, uszczelka. Próbowaliśmy coś dopasować do tych filtrów, niestety nic nie pasuje tak, jak oryginalny wkład, dlatego zalecamy wymianę całego, kompletnego filtra CO ROKU!!!


Proszę sprawdzić inne nasze aukcje - mamy wystawionych wiele innych części do pieców ULRICH- możemy wystawić na allegro dla Państwa KAŻDĄ CZĘŚĆ SERWISOWĄ DO KAŻDEGO PIECA ULRICH- zarówno do gazowych, jak i olejowych!!!
Mamy ukończone SZKOLENIE w firmie ULRICH - nie bawimy się w doświadczenia, nie uczymy się na Państwa kotłach/częściach - mamy stosowną wiedzę, która pozwoli Nam dobrać odpowiednie części do Państwa kotłów, a także służymy radą w zakresie serwisu!
Zaświadczenie ULRICH - ROLBUD II
Pragniemy zauważyć, że koszt wysyłki w przypadku wielu części, czy wielu sztuk tego samego towaru się nie zmienia, dlatego polecamy serdecznie kupno innych części od Nas, takich jak: dysza, elektroda zapłonowa, filtr oleju, czujnik przepływu, czujnik temperatury, czujnik poziomu wody, pompa oleju główna, pompa oleju pomocnicza BOOSTER, czy różnego rodzaju uszczelki, wężyki, kondensator silnika, czy całą elektronikę kotła- za przesyłkę zapłacą Państwo tylko raz, a dodatkowo przyznamy jakiś rabat przy zakupie 3 i więcej części!!!

 

 

U Nas kupisz każde wyposażenie łazienki!!!

Zajmujemy się także serwisem oraz sprzedażą WSZYSTKICH części do kotłów gazowych i olejowych firmy ULRICH. Na naszych aukcjach znajdziesz dokładnie wszystkie części do tych kotłów: palnik, dysza, uszczelka, elektroda zapłonowa, filtr oleju, detektor płomienia, automatyka kotła, zawirowywacz spalin, kondensator silnika, pompa oleju, linia paliwowa, adapter, czujnik przepływu, czujnik poziomu wody i wiele innych części - jeśli nie znajdziesz czegoś na naszych aukcjach prosimy o kontakt, znajdziemy to i wystawimy na aukcji specjalnie dla Ciebie!!! Sprzedajemy części zarówno do starych, jak i nowych modeli kotłów Ederlich, Wertich Oil, ED, WO, a także kotłów gazowych i instalacji solarnych.

Nie czekaj więc i kupuj u Nas!

 

 

Dodano 2[zasłonięte]011-12 17:11
Uprzejmie informujemy, że prowadzimy także legalny SKLEP STACJONARNY, dlatego czasem mimo, że na allegro mamy wystawionych kilka sztuk towaru, wysyłamy towar dopiero w ciągu 2-3 dni roboczych - do tego dochodzi fakt, że firmy kurierskie mają dużo pracy i nie zawsze odbierają od Nas paczki terminowo. Jeśli chcą być Państwo 100% pewni kiedy zakupiony towar zostanie do Państwa wysłany, serdecznie prosimy o potwierdzanie dostępności towaru e-mailem, bądź telefonicznie.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!!!


Dodano 2[zasłonięte]012-05 16:51
W przypadku zakupu u Nas części do kotłów firmy Ulrich, to odbywa się to tak, że po wpłacie od Państwa my wysyłamy zamówienie do Ulrich\'a z prośbą o wysyłkę BEZPOŚREDNIO do Państwa- dzięki temu mają Państwo towar szybko i bezpośrednio od producenta. Niestety czasem bywa tak, że zamówienia wysyłane z opóźnieniem, z różnych powodów- proszę Nas za to nie winić- my tylko wysyłamy zamówienie, a wysyłką zajmuje się firma Ulrich. Czasem czekają na dostawę części, a czasem występują jakieś inne opóźnienia. Zwykle jednak realizacja zamówienia trwa 2 dni. Proszę jednak brać poprawkę iż nieraz trzeba będzie czekać nawet tydzień.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!!!