Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Fiji Fidżi (Anglia) 2 Cents 1985 rok od 1zł BCM

06-12-2014, 18:19
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 1 zł     
Użytkownik solidus_p
numer aukcji: 4840271286
Miejscowość Toruń
Licytowało: 1    Wyświetleń: 6   
Koniec: 06-12-2014 18:06:17
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

W związku z pytaniami i prośbami kupujących postanowiłem w listopadzie wystawić monety, których nie wystawiałem wcześniej. Są to najczęściej popularne monety, jednak jest to ogromny wybór roczników dający szansę uzupełnić liczne drobne braki. Monety są wynikiem dużej selekcji i najczęściej są w ładnych stanach, choć zdjęcia czasami są średnie. Zachęcam do licytacji bo to wyjątkowa okazja by uzupełnić braki w monetach popularnych. Lepiej czasami wydać całe 1zł;) za monetę w dobrym stanie niż kupić zestaw 50 monet i stwierdzić, że akurat brakuje poszukiwanych roczników. Monety wystawiane to owoc selekcji ok 10ton monet co daje mi pewien pogląd na temat rzadkości pewnych monet, czasami jest to wiedza sprzeczna z katalogami. Proszę pamiętać, że tych monet jest bardzo dużo i kończyć się będą w krótkich odstępach czasu więc rozsądnie jest licytować z pewnym wyprzedzeniem, bo nie wiem kiedy drugi raz zdecyduję się na podobne "wariactwo".

 

 

Moneta widoczna na zdjęciu. Wszystkie monety są powiększone co powoduje, że wady są zwielokrotnione. W rzeczywistości prezentują się lepiej. Zachęcam do licytacji zwłaszcza, że aukcja od 1zł i bez ceny minimalnej.