Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Fieldrunners 2 steam automat 24/7 2min

10-10-2014, 0:46
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 7,90 zł     
Użytkownik PromykLLC
numer aukcji: 4593311818
Miejscowość Stany Zjednoczone
Wyświetleń: 11   
Koniec: 10-10-2014 00:40:31

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Angielska
Granice wiekowe: Dla młodzieży, Dla dorosłych
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Szablon

Dane kontaktowe
Informacje dodatkowe
Wpłaty należy dokonać poprzez PayU, bądź na konto PKO BP, którego numer otrzymasz w mailu od Allegro.
Aukcję obsługuje Automater.pl.
Dowiedz się jak płacić, aby Twoja płatność została zaksięgowana szybko pod adresem http://automater.pl/faq
Dokonując zakupu na tej aukcji akceptujesz regulamin zawarty na stronie "O mnie".

Koszt przesyłki
poczta elektroniczna 0,00 zl

Opis przedmiotu

Przedmiotem aukcji są gry steam Fieldrunners 2.

Opis pochodzi z gry-online.pl.

Fieldrunners 2 to kontynuacja popularnej strategii typu tower defense. Grę opracował ten sam zespół co pierwowzór, czyli Subatomic Studios.

Tak jak w przypadku pierwowzoru Fieldrunners 2 nie zawraca sobie głowy rozbudowaną fabułą. Zamiast tego oferuje serię 25 poziomów, na których wcielamy się w dowódcę obarczonego zadaniem zatrzymania armii wroga. Akcja toczy się na pojedynczej wyspie, która oferuje cztery różnorodne strefy, każda z własnym stylem graficznym i oddzielnymi wyzwaniami. Zasady zabawy pozostają wierne klasycznym wytycznym gatunku tower defense. Naszym celem jest niedopuszczenie do bazy jednostek przeciwnika. W tym celu na ich drodze stawiamy wieżyczki strażnice. Centrum dowodzenia jest w stanie wytrzymać atak kilku wrogów, ale jeśli pozwolimy dotrzeć niego dwudziestu nieprzyjaciołom, to rozgrywka dobiega końca. Za każdego skutecznie zabitego przeciwnika otrzymujemy pieniądze, które wydajemy na budowę kolejnych wieżyczek i ulepszanie już postawionych.

W sumie w armiach wroga możemy spotkać trzydzieści różnorodnych jednostek, z których każda ma własne cechy specjalne oraz unikalny sposób zachowania. Wśród przeciwników nie zabrakło również potężnych bossów. Dysponują oni nie tylko dużą ilością punktów życia i śmiercionośnymi atakami, ale ich pokonanie zapewnia również dodatkowe nagrody. Ze wszystkimi tymi siłami nieprzyjaciół radzimy sobie korzystając z ponad 20 typów wieżyczek. Cechą wyróżniającą cykl na tle innych tower defense jest olbrzymia skala starć i nasze pozycje najczęściej atakują prawdziwe chmary wrogów. Nieprzyjaciele nie zachowują się jednak w sposób chaotyczny i zamiast tego ruchy kontrolowane są przez realistyczny moduł sztucznej inteligencji, dzięki czemu ma się wrażenie walki z rojem żołnierzy.

Fieldrunners 2 oferuje sporą różnorodność atrakcji. Lokacje są wielopoziomowe i możemy przekierowywać nieprzyjaciół przez mosty, tunele podziemne i okopy. Wiele misji zawiera zarówno duże otwarte tereny, jak i przygotowane przez autorów ścieżki. Dzięki temu w jednym meczu sprawdzane są zarówno nasze umiejętności budowania własnych labiryntów, jak i radzenia sobie z wykorzystaniem tych opracowanych przez samych twórców. Dodatkową atrakcją jest tryb Nagłej Śmierci, w którym musimy zmierzyć się z niekończącymi się falami przeciwników i zabawa polega na wytrzymaniu jak najdłużej. Wszystko to ukazane jest w ślicznej dwuwymiarowej grafice, która łączy kreskówkowo animowane postacie z pięknymi ręcznie malowanymi tłami.

 


3 proste kroki do posiadania oryginalnego Fieldrunners 2:

1. Kupujesz i otrzymujesz ode mnie maila.

2. Aktywujesz i ściągasz grę z platformy Steam.

3. Grasz!