Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

FANCY Plusz Poduszka MISIE ''Me & You'' ZOBACZ

17-01-2012, 13:11
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 22,60 zł     
Użytkownik jestemDzieckiem
numer aukcji: 2050237185
Miejscowość Poznań
Wyświetleń: 7   
Koniec: 25-01-2012 09:36:54

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

O nas Nasze aukcje Nasze komentarze Zadaj pytanie Dodaj do obserwowanych
  JestemDzieckiem.pl


Prezentujemy naszym Klientom pełen asortyment związany z branżą dziecięcą. Staramy się być zawsze na bieżąco, obserwować nowe trendy, słuchać innych. Rozmawiamy z rodzicami, czytamy branżowe fora internetowe, pytamy specjalistów. Na tej podstawie budujemy naszą ofertę. Możemy pochwalić się bogatym asortymentem zabawkowym, odzieżowym oraz pielęgnacyjnym. Dla maluszka, który właśnie przyszedł na świat, poprzez przedszkolaka, skończywszy na nastolatku.Wszystkie produkty posiadają bardzo szczegółowe opisy, które tworzymy samodzielnie. Posiadamy własne studio fotograficzne, w którym powstaje baza zdjęciowa do wybranych grup produktów. Zwracamy uwagę na to, aby nasze produkty były bezpieczne dla dziecka i posiadały wszelkie niezbędne atesty. Nasi dostawcy to sprawdzone firmy, o ugruntowanej pozycji na rynku.

dowiedz się więcej
Poduszka różowa Misie Fancy
Kod produktu: JDZP49389


 
 

Miękką poduszkę marki Fancy wykonano z przyjemnych w dotyku materiałów i ozdobiono postaciami dwóch łagodnie uśmiechniętych misiów. Para niedźwiadków trzyma się za łapki, niedźwiedzica ma na szyi różową kokardkę, a niedźwiadek trzyma w łapce polny kwiatek. Ich postacie zostały wykonane w formie naszywki z elementami haftu. U góry poduszki znajduje się wyhaftowany napis "Me and you". Mięciutka poduszka ożywi pokój i wprowadzi do dziecięcej przestrzeni radosną nutę.


  • poduszka "Misie" w kolorze różowym
  • przyozdobiona wizerunkiem dwóch niedźwiadków trzymających się za łapki
  • druga strona poduszki jest gładka w kolorze różowym
  • dobry pomysł na dodatek do pokoju dziecka
  • poduszkę można prać ręcznie.


Czy wiesz, że pluszaki rozpoczęły swoją karierę pod koniec XIX wieku, kiedy to Niemka Margarete Steiff przykuta do wózka z powodu choroby, dla zabicia czasu zaczęła szyć pluszowe zabawki-zwierzątka. Siostrzeniec kobiety ulepszył ich zewnętrzny wygląd oraz konstrukcję i tak powstała rodzinna firma Steiff, która zajęła się produkcją pluszowych zabawek. Po wystawieniu zabawek na targach w Lipsku w 1903 roku zainteresowali się nimi amerykańscy producenci i w ten sposób zaczęto wytwarzać podobne zabawki na szeroką skalę. Firma Steiff istnieje do dziś i nadal wytwarza pluszowe maskotki.

Producent poleca dla dzieci od 3 roku życia.
 
 
Fancy, czyli wyszukany, elegancki, gustowny, niezwykły. Ale też fantazyjny, ekstrawagancki, kapryśny. Takie są również pluszaki, przytulanki, maskotki firmy Fancy Toys, powstałej w 1993 roku. Wesolutkie, kolorowe, znane rodzicom i dzieciom, zupełnie nowe i urozmaicone o nowe szczegóły swego uroczego wyglądu produkty Fancy Toys od pierwszego wejrzenia trafiają do serc dzieci drogą najkrótszą z możliwych. Maskotki Fancy Toys to produkty nieszablonowe i sympatyczne, o rubasznych facjatkach, fikuśnych mordkach i psotnych oczkach – jakie by nie były – i tak z miejsca staną się ulubionymi powiernikami sekretów i radości Twego maluszka!
 
 
Wszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe, pochodzą z polskiej dystrybucji i udzielana jest na nie gwarancja producenta.
 

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą producenta na naszych aukcjach.
 
Niezależnie od ilości zakupionych na naszych aukcjach produktów, wszystkie mogą zostać wysłane jedną przesyłką kurierską, jeśli ich łączna waga nie przekracza 30 kg. Kupując na wielu aukcjach, za przesyłkę zapłacą Państwo tylko raz!
 
 
 

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego JestemDzieckiem nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
Wszystkie oferowane na naszych aukcjach produkty są nowe, pochodzą z polskiej dystrybucji i posiadają gwarancję producenta. Wszystkie produkty przed wysyłką są przez nas dokładnie sprawdzane.

Jeśli jednak zakupiony produkt nie spełni Państwa oczekiwań mogą Państwo skorzystać z udzielonej gwarancji lub możliwości zwrotu towaru zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

 
© Copyright JestemDzieckiem. Wszystkie prawa zastrzeżone. [zasłonięte]@jestemdzieckiem.pl | tel. +48 61 [zasłonięte] 11