Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

FAJKA CHILLUM WYKONANA W CAŁOŚCI Z KAMIENIA 19cm

19-01-2012, 2:38
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 26,70 zł     
Użytkownik FirmaRoyce
numer aukcji: 2031326034
Miejscowość Internet
Wyświetleń: 36   
Koniec: 31-01-2012 17:39:47
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

>

We  wszystkich   sprawach   preferuję   kontakt

e-mail. Na e-maile odpowiadam na bieżąco niekiedy nawet w przeciągu paru minut (max. 1 dzień roboczy). Nie zawsze jestem w stanie odebrać telefon lub udzielić wyczerpującej odpowiedzi drogą telefoniczną.

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

[zasłonięte]@interia.pl

 

Szczegółowy regulamin zakupów znajduję się na stronie "O mnie"

 

Kupując na innych naszych aukcjach oszczędzasz płacąc tylko raz za przesyłkę bez względu na ilość zakupionych przedmiotów.

 

Pobranie pocztowe wyłącznie dla Allegrowiczów z minimum 10 pozytywnych komentarzy w tym brak negatywnych).

 

W tytule wpłaty proszę koniecznie wpisywać swój login oraz nr aukcji (bądź numery).

 

Zamówienia wysyłane są zazwyczaj tego samego dnia co księgowanie wpłaty nie później jednak niż 2 dni robocze.

 

W niektórych przedmiotach jest możliwość wybrania koloru lub modelu. Jeżeli kupujący nie sprecyzuje jaki ma być zastrzegam sobie prawo wysłania losowego.

 

Każdy zakupiony przedmiot jest sprawdzany przed wysyłką, pakowany w bezpieczną kopertę lub specjalny kartonik  a całość jest zaklejana taśmą z nadrukiem. Elementy szklane lub ceramiczne są dodatkowo przepakowywane i zabezpieczone tak aby dostarczone były do Państwa w nienaruszonym stanie.

 

Osoby bezprawnie wykorzystujące treść opisu aukcji, zdjęcia / grafikę lub kod HTML i jego części zostaną zgłoszone do administratorów Allegro oraz podjęte zostaną wobec nich kroki cywilno-prawne zgodnie z ustawą ochrony praw autorskich. Stanowi to bowiem naruszenie praw autorskich (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170).

 

W niedzielę i święta nie pracujemy czego i Państwu życzymy!

 

 

FAJKA KAMIENNA

 

Fajka ze steatytu (rodzaj kamienia, ang. soapstone)

 

Fajki Chillum oryginalnie używane (po dziś dzień) przez hinduskich mnichów do palenia cannabis i opium zawdzięczają swoją popularność długim wymiarom schładzającym dym i dającym palaczowi komfortowe warunki palenia.

  

Jeżeli szukasz fajki wyglądającej oryginalnie, to ta fajka  wykonana w całości z polerowanego kamienia z piękną rzeźbą zapewne Ci się spodoba. Identyczna z oryginalnymi indyjskimi fajkami Chillum. Podręczna i o naturalnym wyglądzie. Fajkę można używać na dwa sposoby: cybuch ustawiony w pozycji pionowej oraz poziomej. Dzięki temu że konstrukcja jest rozbieralna nie będzie problemu w utrzymaniu jej w czystości. Fajki wykonanie w całości z kamienia charakteryzują się tym że dają delikatniejszy dym i nie potrzebują wstępnego opalania. Gwarantowane niezapomniane doznania podczas palenia. Ręcznie wytwarzane!

 

 

FAJKI MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE RÓŻNIĆ ODCIENIEM KAMIENIA OD TYCH POKAZANYCH NA ZDJĘCIACH. PO PROSTU NIE MA DWÓCH IDENTYCZNYCH KAMIENI.

 

Długość fajki aż 19 cm!

 

 

DO KAŻDEJ FAJKI GAZETA "SPLIFF" W PREZENCIE*

*LUFKA ORAZ GRATISOWA GAZETKA SKIEROWANA JEST WYŁĄCZNIE DO OSÓB PEŁNOLETNICH TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH KOLEKCJONERSKICH

 

 

 

FAJKA CHILLUM WYKONANA W CAŁOŚCI Z KAMIENIA 19cm