Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Executive -XCM,Iluzja- ELLUSIONIST - Wawa

05-12-2014, 7:34
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 48 zł     
Użytkownik kuglarstwo
numer aukcji: 4821663567
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 45   
Koniec: 05-12-2014 07:31:16

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 0.15 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Szablon aukcji

Gradient tła Gradient tła

Dostawa:

Pocztą Polską (priorytet), lub kurierem 

Poczta Polska

 

 

Kurier ups

 

 


Płatności:

Formy płatności


Możliwy jest odbiór osobisty zakupionych produktów w Warszawie, także w godzinach wieczornych i w weekend (po uprzednim uzgodnieniu terminu).


 

Ellusionist - to marka istniejąca od 2001 roku, którą założył doświadczony iluzjonista Christian Brad. Marka stworzona by dać najlepsze warunki, czyli więdzę i rekwizyty, wysokiej jakości sztuką iluzjonistycznym. Produkty tej marki cechuje najwyższa jakość i niepowtarzalny styl. Karty projektowane przez ellusionist uzyskują najlepsze reakcje publiczności, są piękne, oryginalne i nalepszej jakości.

 

Karty Executive produkowane są przez amerykańską firmą USPCC. Są znane z wysokiej jakości, polecane i używane przez wielu iluzjonistów i manipulatorów. Popularność zapewniła im opinia że każdy trik stanie się łatwiejszy, a karty starczą na wiele dłużej niż zwykła talia innych kart. Idealne zarówno do nauki jak i prezentacji sztuczek.

 

Executive jest odarta ze zbędnych przystrojeń, takich jak wytłoczenia. Ich elegancja tkwi w minimalizmie i przemyślanych wzorach. Nie odbiega od motywu przewodniego poprzez ozdobniki. Mroczna, subtelna grafika jest esencją talii z klasą. Połączenie czerni z szarością wydobywa z kart delikatność i subtelność. Gładkie przejścia wzorów idealnie współgrają z minimalistycznym wyglądem talii.

 

Cena za jedną talię kart

Kontakt:
Kontakt

[zasłonięte]@kuglarstwo.pl
+48 [zasłonięte] 404 561