Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Etrom: The Astral Essence. Nowe 2 PC CD-ROM.

05-12-2014, 17:34
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 12,99 zł     
Użytkownik Katkir
numer aukcji: 4771117938
Miejscowość Warszawa
Zostało sztuk: 3    Wyświetleń: 2   
Koniec: 05-12-2014 17:39:26

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Polska
Granice wiekowe: Dla młodzieży, Dla dorosłych
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


Etrom: The Astral Essence. Nowe 2 PC CD-ROM.

Gra akcji ze sporą domieszką elementów cRPG, rozgrywająca się w futurystycznym, nacechowanym neogotyckim klimatem świecie. Przyszłość, jaką widzimy w grze, ma prawdziwie apokaliptyczny wymiar. Ludzkie osady prowadzą między sobą bratobójczą walkę o wodę i pożywienie, a także o dostęp do kopalni, w których można wydobywać minerał zwany Croma - w zniszczonym wojnami świecie pozwala on w tani i łatwy sposób wytwarzać energię.

Jako gracz wcielimy się oczywiście w członka jednej z osad. Wykonując kolejne misje, naszym zadaniem będzie walka z pozostałymi plemionami o dominację nad zrujnowaną planetą. Akcję gry widzimy zza głowy bohatera, kamera jest jednak ustawiona wyżej niż w innych produkcjach TPP. W zaawansowanym graficznie środowisku 3D przyjdzie nam toczyć walki z innymi mieszkańcami Ziemi, należącymi do rodzaju ludzkiego, a także z przeróżnej maści androidami, robotami itd. Przydatne są tu bronie, których jest cała masa: pistolety, ciężkie karabiny maszynowe, wyrzutnie rakiet, granaty i inne zabawki, nie odbiegające zbytnio od ogólnie przyjętych standardów.

Ważną częścią gry są widoczne na każdym kroku elementy RPG, objawiające się nie tylko w rozwoju cech naszego bohatera (szybkość, siła, skoczność itp.). Z napotkanymi postaciami możemy prowadzić rozmowy, dzięki czemu fabuła gry może się potoczyć w różne strony.

- W czasie gry eksplorujemy 30 olbrzymich poziomów i sekretnych miejsc.
- Siedem możliwych zakończeń gry.
- Ponad 100 rodzajów przedmiotów, w tym zbroi, broni, magicznych artefaktów, itp.
- Możliwość rozgrywki w trybie wieloosobowym.

Wynagania systemowe: Pentium 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna zgodna z DirectX, karta dźwiękowa zgodna z directX, DirectX 9.0c.