Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

EHEIM PROFESSIONEL 3 2080

18-01-2012, 7:02
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 1 510,02 zł     
Użytkownik akwamarket_pl
numer aukcji: 2005932417
Miejscowość Wysyłkowo
Wyświetleń: 110   
Koniec: 17-01-2012 17:15:49

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Przesyłka kurierska

Przesyłka pobraniowa

0 22 [zasłonięte] 86
Paczka Pocztowa

List polecony

Przesyłka pobraniowa

53 1160 [zasłonięte] 2[zasłonięte]2020000 [zasłonięte] 904368
 Dostępne opcje i ceny w panelu aukcji  
 
EHEIM PROFESSIONEL 3 2080
  
producent: Eheim
 
Opis producenta:
 
Eheim Professionel 3 należy do nowej generacji filtrów zewnętrznych z rozwiązaniami wyniesionymi z serii Professionel II oraz wieloma udoskonaleniami. Jest to najnowocześniejsze rozwiązanie w akwarystyce dodatkowo w rozmiarze XL, zaprojektowane przy użyciu najnowszych technik i technologii High-Tech tworzące filtr przyszłości.

Cechy filtra Professionel 3:
- prefiltr o dużej powierzchni czynnej dzięki czemu okres między poszczególnymi czyszczeniami filtra może wynosić nawet do pół roku,
- potrójne przyłącze ( 2 x wejście, 1 x wyjście) w celu zapewnienia idealnej cyrkulacji wody,
- wskaźnik zabrudzenia,
- regulowana wydajność pompy głównej,
- wbudowany system samozalewania filtra,
- wmontowane kółka do przesuwania filtra,
- uchwyty transportowe,
- 4 stabilne i solidne klipsy zamykające głowicę.

W zestawie:
- 2 rurki zasysające wodę,
- 1 rurka odprowadzającą wodę do akwarium,
- wysokiej jakości węże EHEIM,
- akcesoria do montażu filtra,
- pojemnik prefiltra.

Filtr nie zawiera wkładów filtracyjnych.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zachęcamy Państwa do korzystania z przesyłek kurierskich Siodemka

 
 
Kurier Siódemka Poczta Polska Priorytet
Przedpłata na konto 15 zł 13 zł (List polecony od 9 zł)
Pobranie 20 zł 18 zł
   
Dostawa 1-2 dni od daty nadania do 14 dni od daty nadania
Monitoring przesyłek Przez WWW oraz telefon brak
Zaginięcia paczke Sporadyczne Częste
Reklamacje przesyłek

Rozpatrywane od ręki przez nas,

Możliwość sprawdzenia paczki przy odbiorze

Rozpatrywane do 45 dni przez Pocztę Polską
Ubezpiecznie Gratis do 50 000zł

Brak


Ze względu na problemy z rzetelnością Poczty Polskiej, zachęcamy do korzystania z przesyłek kurierskich Siodemka, dostarczane z reguły następnego dnia roboczego po wysyłce!
 
 
 
 
 
 
Szczegółowy Regulamin zakupów zamieściliśmy na stronie "O Mnie". Poniżej znajdzciecie Państwo najważniejsze informację dotyczące zakupów na naszych aukcjach:
 
 
Koszty wysyłki
 
   
Zawsze staramy się zapewnić klientom możliwość wybrania jak najtaszego tranportu, dlatego wiele nszych produktów ma mozliwośc wysyłki listem poleconym lub niedrogą paczką pocztową. Podane na aukcji koszty wysyłki dotyczą zakupu jednej sztuki, przy większej ilości zmienią się wraz ze wzrostem wagi paczki.
 
Przy zakupie większej ilości towarów zachęcamy do skorzystania z usług kuriera, cena jest w zasadzie niezależna od wagi, a paczkę dostajesz do domu w ciągu 24-48h od momentu jej wysłania
 
Prosimy pamiętać, że w przypadku wyboru listu poleconego, bardzo często listonosz zostawia samo awizo, nie dostarcza zaś towaru do domu. Paczki pocztowe priorutetowe są co do zasady doręczna w ciągu 24-72h, ale prosimy pamiętać, że reklamację przesyłki można składać dopiero po 14 dniach od nadania.
 
 
 
 
Termin realizacji zamówienia
 
Paczki staramy sie nadawać jak najszybciej, jednak przy dużej ilości zamówień termin ten może się wydłużyć do 4-6 dni roboczych. Jeżei ekspresowa wysyłka jest dla Państwa priorytetem (np. awaria filtra, pęknięcie starego akwarium), prosimy o kontakt przed zakupem, potwierdzimy termin wysyłki.
 
W przypadku zamówień na akwaria - czas wysyłki wynosi do 10 dni roboczych, niestety są to produkty bardzo czasochłonne w pakowaniu i nie zawsze jestesmy w stanie wysłać je od ręki.
 
Zamówienia na szafki, akwaia OptiWhite, pokrywy z serii Wromak Exclusive oraz Aluminiowe, realizowane są w terminie do 2 tygodni, są to bowiem produkty każdorazowo wykonywane pod konkretne zamówienie klienta.
 
 
 
Pakowanie paczek i bezpieczeństwo przesyłek
 
Wszystkie produkty są w nalezyty sposób pakowane przed wysyłką. Produkty nie posiadające własnego opakowania są zawsze dodatkowo zabezpieczane pudłem kartonowym. Wszystkie wysyłane przez nas produkty są ubezpieczone, tak więc bierzemy pełną odpowiedzialność za dostarczenie paczki w całości przez kuriera.
 
OBOWIĄZKIEM KLIENTA JEST SPRAWDZENIE PACZKI W OBECNOŚCI KURIERA, W RAZIE JEJ USZKODZENIA NIEZBĘDNY JEST PROTOKÓŁ USZKODZENIA PRZESYŁKI SPISANY PRZEZ KURIERA W MOMENCIE DORĘCZENIA PACZKI!
 
Reklamacje bez protokołu uszkodzenia nie bedą rozpatrywane - nie ma bowiem możliwości udowodnienia przed firmą kurierską, że towar dotarł uszkodzony do klienta!
 
 
Gwarancja na zakupione produkty
 
Wszystkie kupowane na naszych aukcjach produkty sprzedawane są z f-rą VAT, która jest dokumentem potwierdzającym zakup produktu. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą od oficjalnych polskich dystrybutorów, tak więc wszelkie problemy gwarancyjną rozwiązywane są na terenie kraju. Kupując na naszych aukcjach dokonujecie Państwo zakupów w renomowanej, legalnie działającej od wielu lat firmie, tak więc macie pewność, że w razie problemów nie zostaniecie pozostawieni bez pomocy