Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

dzbanek rekodzieło skandynawski vintage 60 70

18-01-2014, 16:09
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Użytkownik rezerwat_design
numer aukcji: 3865299993
Miejscowość Gdynia
Wyświetleń: 14   
Koniec: 17-01-2014 22:02:41
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

rezerwat
O Nas  Pozostałe aukcje    [zasłonięte]@gmail.com   

                                               

 

opis

  Mały dzbanek ceramiczny na mleko, szkliwiony w kolorze brązowym z zielono-niebieskim wzorem. Rękodzieło, skandynawski vintage, sygnowany pod spodem 1963. Stan zachowania bardzo dobry.


Wymiary:

h = 9 cm

szer. podstawy = 9,5 cm

szer. całk. = 13 cm


 

Untitled

 

Untitled

 

Untitled

 

Untitled

 

Untitled
 

produkty

W naszym sklepie znajdziecie w większości rzeczy vintage, czyli nie-nowe i w związku z tym w różnym stanie zachowania.

Meble są obiektami kilkudziesięcioletnimi, najczęściej po renowacji, jednakże ze względu na swój wiek przedmioty te mogą nosić ślady użytkowania. To samo dotyczy sprzedawanych u nas artykułów dekoracyjnych - o ich ewentualnych niedoskonałościach informujemy w opisie i na zdjęciach, jednak w celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy przed zakupem towaru o kontakt telefoniczny lub mailowy.

płatność i wysyłka

Należność prosimy uregulować w ciągu 7 dni od dokonania zakupu - przelewem na konto lub poprzez PAYU (szczegóły dostaną Państwo w mailu po zakończeniu aukcji).

Standardowy termin wysyłki to 2 dni robocze od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Koszt przesyłki jest przypisany każdorazowo do wybranej aukcji biorąc pod uwagę rodzaj sprzedawanego towaru, jego gabaryty oraz ciężar. W przypadku zakupu większej ilości towaru prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztu przesyłki.

Nie wysyłamy za pobraniem.

zwroty

Przy zakupie nowego przedmiotu, zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów” Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Koszty transportu ponosi Kupujący.

 

Powyższe nie stosuje się do sprzedaży na aukcjach internetowych z licytacją ART. 16 pkt. 10 ustawa z dnia 2 marca 2000 r.

 

 

     Kontakt tel.: +48 [zasłonięte] 190 603          __

                                                            
  

 

 

 

Autorem i właścicielem praw treści aukcji oraz grafiki i zdjęć jest firma Rezerwat Design. Kopiowanie tekstów, grafiki oraz zdjęć bez zgody autora jest zabronione.