Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

dvdmaxpl GRACZYKOWIE 5 (SEZON 2) (DVD)

24-04-2014, 5:17
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 9,89 zł     
Użytkownik dvdmaxpl
numer aukcji: 4091597018
Miejscowość KONIN
Wyświetleń: 7   
Koniec: 24-04-2014 05:17:13

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

strona o mnieinne aukcjedodaj do ulubionych sprzedawców
art87080
Graczykowie 5 (sezon 2) [DVD]
Graczykowie
polska produkcja
DVD
obsada:
Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Joanna Kurowska, Rafal Mohr, Pawel Wawrzecki, Krystyna Sienkiewicz, Jerzy Turowicz
kraj:
Polska
rok produkcji:
2009
Opis

Serial o rodzinie opętanej manią hazardu zrealizowany w konwencji sit-comu. Graczykowie grają we wszystko, w co tylko można: od zdrapek zaczynając, a kończąc na audiotele. W każdej grze widzą okazję do wzbogacenia się. Wiesław Graczyk pracuje jako sleepingowy w pociągu i jest niedocenianą przez nikogo głową rodziny. Poza grami jego pasją jest picie piwa. Żona głowy rodziny Jadwiga nie pracuje, lecz i tak jest osobą niezwykle zajętą. Bardzo ambitna i wybuchowa, uwielbia krzyżówki i swoje dzieci, a szczególnie atrakcyjną córkę Malinę. 17-letnia Malinka właśnie wchodzi w dorosłe życie. Zajmuje się głównie mężczyznami i nocnym balowaniem, choć wszyscy (poza jej starszym bratem Rafałem) wierzą, że pilnie się uczy, a wieczory spędza np. na zajęciach kółka dramatycznego. Szczytem marzeń pani Jadwigi jest wydanie córki za mąż, najlepiej za bogatego Amerykanina. Czarną owcą w rodzinie jesr Rafał - najstarsze dziecko Graczyków. Nie pasjonują go gry i konkursy, lecz studia na czwartym roku fizyki, jest więc ciągłym powodem niepokoju rodziców. On z kolei traktuje rodzinę z politowaniem, tolerując ją z wyraźnym trudem. Najmnłodszy syn Lucuś to obrotny nastolatek, który ponoć chodzi do szkoły. Na pewno wiadomo tyle, że zajmuje się zbieraniem kapsli z konkursami. Częstym gościem w domu Graczyków jest matka pani Jadwigi, "szalona " babcia Alina. Choć coraz częściej dopada ją skleroza, wciąż rozpamiętuje co bardziej pikantne szczegóły swego pełnego niezwykłych przygód życia.

stan produktu:
Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)
region DVD:
1 2 3 4 5 6
format obrazu:
4:3 | 1,33:1
format dźwięku:
Dolby Digital 2.0 polskiDolby Digital 2.0 polski
dodatki:
·
menu interaktywne
dział:
DVD
opakowanie:
keep case
ilość nośników:
[1xCD] + [1xDVD]
licencja:
bez licencji do wypożyczania
Przed zakupem sprawdź warunki na stronie "o mnie"!
UWAGA! Kupujący kupując ten produkt jednocześnie upoważnia sprzedającego do zawarcia umowy na usługi pocztowe w imieniu i na rzecz kupującego.