Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

dvdmaxpl GOTHIKA (ZŁOTA KOLEKCJA) (DVD)

24-04-2014, 5:16
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 29,69 zł     
Użytkownik dvdmaxpl
numer aukcji: 4091597135
Miejscowość KONIN
Zostało sztuk: 3    Wyświetleń: 8   
Koniec: 24-04-2014 05:18:24

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

strona o mnieinne aukcjedodaj do ulubionych sprzedawców
art80503
Gothika (złota kolekcja) [DVD]
Gothika
lektornapisy
DVD
reżyseria:
Mathieu Kassovitz, Thom Oliphant
scenariusz:
Sebastian Gutierrez
muzyka:
John Ottman
obsada:
Robert Downey Jr., Penélope Cruz, John Carroll Lynch, Charles S. Dutton, Bernard Hill, Halle Berry, Dorian Harewood, Jason Cavalier, Michel Perron, Amy Sloan, Benz Antoine, Kwasi Songui, Al Vandecruys, Terry Simpson, Andy Bradshaw, Matthew G. Taylor, Noël Burton, Bronwen Mantel, Kathleen Mackey, Laura Mitchell ...
kraj:
USA
rok produkcji:
2003
studio:
Columbia Pictures
Opis

Psycholog, doktor Miranda Grey zajmuje się niebezpiecznymi kryminalistkami przebywającymi w zakładzie karnym dla kobiet w Woodwartd. Pewnego dnia jednak, to właśnie ona budzi się "po drugiej stronie lustra" - jako pacjentka oddziału psychiatrycznego więzienia, w którym pracowała... Gothika, zrealizowana przez Dark Castle Entertainement, w reżyserii Matthieu Kassovitza, to fascynujący thriller o szaleństwie i walce z własnymi demonami. Halle Berry wciela się w postać doktor Grey, oskarżonej o zamordowanie swego męża - dokonanie okrutnego mordu, którego zupełnie nie pamięta. Desperacko walcząc o zachowanie rozsądku i nie poddanie się obłędowi, zszokowana Miranda przebywa teraz ze swymi byłymi pacjentkami. Dręczona koszmarami takimi jak dziwne głosy, widma, pojawiające się znikąd, pisane krwią wiadomości, które znała wcześniej tylko z opowiadań pacjentek (przejmująca rola Penelope Cruz), za wszelką cenę stara się przekonać o swojej poczytalności byłego współpracownika, sceptycznego doktora Pete Grahama (Robert Downey Jr.) i odkryć prawdę... lub zaakceptować konsekwencje swego działania i szaleństwa.

stan produktu:
Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)
czas trwania:
98 min
region DVD:
2
format obrazu:
16:9 | 1,85:1 anamorficzny
napisy:
polskiepolskie
angielskieangielskie
tureckietureckie
format dźwięku:
Dolby Digital 5.1 angielskiDolby Digital 5.1 angielski
dodatki:
·
bezpośredni dostęp do scen
dział:
DVD
opakowanie:
keep case
ilość nośników:
[1xDVD]
licencja:
bez licencji do wypożyczania
EAN:
590[zasłonięte][zasłonięte]01434
nr kat.:
CTS36083P 25
Przed zakupem sprawdź warunki na stronie "o mnie"!
UWAGA! Kupujący kupując ten produkt jednocześnie upoważnia sprzedającego do zawarcia umowy na usługi pocztowe w imieniu i na rzecz kupującego.