Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

dvdmaxpl GORZKA MIŁOŚĆ - Monika Warneńska

24-04-2014, 5:15
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 31,41 zł     
Użytkownik dvdmaxpl
numer aukcji: 4091598009
Miejscowość KONIN
Zostało sztuk: 3    Wyświetleń: 2   
Koniec: 24-04-2014 05:24:53

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

strona o mnieinne aukcjedodaj do ulubionych sprzedawców
art108694
Gorzka miłość - Monika Warneńska [KSIĄŻKA]
Gorzka Miłość
KSIĄŻKA
autor:
Monika Warneńska
rok wydania:
2010
wydawca:
Poradnia K
Opis

Akcja powieści zmarłej niedawno Moniki Warneńskiej (znanej z reportaży i książek o tematyce azjatyckiej), tym razem toczy się w Polsce lat osiemdziesiątych. Mimo, że bohaterowie nie są zaangażowani w sprawy polityczne, na ich życiu i planach kładą się cieniem rodzinne tajemnice. Poznajemy historię rodziny Andrzeja - wnuka skazanego na śmierć w stalinowskim procesie pułkownika AK: od przedwojennego spotkania dziadka Kamila i babci Zuzanny, przez narodziny córek, wojenną poniewierkę, koszmar aresztowania i procesu aż do współczesności. Po straceniu pułkownika, wyrzucona na margines rodzina trafiła do baraków na warszawskim Kole. Zuzanna jako żona wroga traci pracę nauczycielki. Choć po latach pułkownik Kotwicz zostaje zrehabilitowany i życie wraca na normalne tory, nauczeni gorzkim doświadczeniem jej członkowie instynktownie trzymają się z dala od spraw politycznych.
Agata, narzeczona Andrzeja, to mądra i uzdolniona dziewczyna - absolwentka wrocławskiej ASP, ukochana córka rodziców, oczko w głowie taty. Wszystko wydaje się sprzyjać tej parze, dopóki na jaw nie wyjdą mroczne sekrety z przeszłości.
Napisana pięknym, bogatym językiem "Gorzka miłość" jest książką uniwersalną - starszym, pamiętającym powojenne lata, przybliży czas młodości nie zawsze łatwej i prostej, ale mimo to wspomnianej z łezką sentymentu; młodszym pozwoli zrozumieć nieoczywiste tło tamtych czasów. Historia pełna zaskakujących zwrotów akcji i wciągająca fabuła sprawiają, że trudno się oderwać od lektury.

stan produktu:
Produkt ORYGINALNY. Książka zupełnie nowa.
dział:
KSIĄŻKA
ilość nośników:
[1xKSIĄŻKA]
okładka:
oprawa broszurowa
wymiary:
15,5x22,5 cm
ilość stron:
238
EAN:
978[zasłonięte][zasłonięte]29512
ISBN:
978-83-[zasłonięte]512-4-7
Przed zakupem sprawdź warunki na stronie "o mnie"!
UWAGA! Kupujący kupując ten produkt jednocześnie upoważnia sprzedającego do zawarcia umowy na usługi pocztowe w imieniu i na rzecz kupującego.