Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

dvdmaxpl GALERIANKI [BLU-RAY]

24-04-2014, 5:18
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 59,99 zł     
Użytkownik dvdmaxpl
numer aukcji: 4091597043
Miejscowość KONIN
Zostało sztuk: 2    Wyświetleń: 9   
Koniec: 24-04-2014 05:17:29

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

strona o mnieinne aukcjedodaj do ulubionych sprzedawców
art65545
Galerianki [Blu-Ray]
Galerianki
polska produkcjaDTS
BLU-RAY
obsada:
Artur Barcis, Izabela Kuna, Izabela Dabrowska, Dominika Kluzniak, Tomasz Zaród, Ewa Kolasinska, Szymon Kusmider, Anna Karczmarczyk, Krzysztof Szekalski, Dagmara Krasowska, Bartosz Kantoch, Franciszek Przybylski, Pawel Marczuk, Dominika Gwit, Ewa Raczy, Kamil Dabrowski, Magdalena Ciurzynska, Zuzanna Madejska
kraj:
Polska
rok produkcji:
2009
Opis

Galerie handlowe – współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna – Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać. Między Alicją i Mileną zaczyna tworzyć się silna więź. W tym samym czasie w Alicji zakochuje się jej rówieśnik – Michał. Dla Mileny chłopak stanie się rywalem.

stan produktu:
Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)
czas trwania:
82 min
region Blu-Ray:
B
format obrazu:
16:9
rozdzielczość:
1080i/25
format dźwięku:
DTS-HD Master Audio 5.1 polskiDTS-HD Master Audio 5.1 polski
dodatki:
·
bezpośredni dostęp do scen
dział:
BLU-RAY
EAN:
590[zasłonięte][zasłonięte]11256
Przed zakupem sprawdź warunki na stronie "o mnie"!
UWAGA! Kupujący kupując ten produkt jednocześnie upoważnia sprzedającego do zawarcia umowy na usługi pocztowe w imieniu i na rzecz kupującego.
Okładka poglądowa - może ulec zmianie