Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

dvdmaxpl FROZEN BIRD: TERRY'S TALE (CD)

24-04-2014, 5:14
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 34,99 zł     
Użytkownik dvdmaxpl
numer aukcji: 4091596668
Miejscowość KONIN
Zostało sztuk: 3    Wyświetleń: 5   
Koniec: 24-04-2014 05:15:16

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

strona o mnieinne aukcjedodaj do ulubionych sprzedawców
art112507
Frozen Bird: Terry's Tale (digipack) [CD]
Frozen Bird: Terry's Tale
CD
data wznowienia:
Wysyłka nastąpi po dacie wznowienia: 2[zasłonięte]014-03
wykonawca:
Frozen Bird
Opis

Muzyka prezentowana przez ansambl określana bywa baśniową kameralistyką choć sami muzycy jak zwykle starają się unikać jakichkolwiek szufladek.
Jak przyznaje jego lider, znany z wielu stołecznych unergroundowych składów (3D, Black Taxi) Radek Duda: "W 2009 roku narodziła się we mnie potrzeba stworzenia konceptualnego muzycznego spektaklu, gatunkowo osadzonego w rejonach realizmu magicznego. Wraz z muzyką powstała literacka opowieść. Koncepcja ta dojrzewała we mnie długo. Chciałem by utwory były proste harmonicznie, melodyczne, ale jednocześnie stylistycznie zróżnicowane. Może jest to chamber pop z elementami muzyki eksperymentalnej, sam nie wiem. Jest to na pewno dźwiękowa podróż do odbycia której zapraszam".
Duda do współpracy zaprosił młodą, wielce utalentowaną i tajemniczą wokalistkę Lulę, a także Radka Polakowskiego (Gaamera, Pablopavo i Ludziki), Piotra Jańca (Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego, Trifonidis Free Orchestra), Huberta Zemlera (Horny Trees, Incarnations, Natu, Ritmodelia). Za brzmienie na koncertach odpowiada Michał Ścibior.
Piosenki śpiewane są w języku angielskim, francuskim i polskim, z towarzyszeniem takich instrumentów jak pianino, mbira, tuba, akordeon, skrzypce, wiolonczela i efekty elektroniczne. Opowiadają historię onirycznej wędrówki młodego bohatera przez miasto pełne dziwnych postaci, tajemnych przejść i magicznych przedmiotów. Cytując historię Terrego dołączoną do płyty: "Tego miasta nie da się zobaczyć. Dopiero chadzając po nim z zamkniętymi oczami można wyobrazić sobie jak ono wygląda..."

stan produktu:
Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)
dział:
CD
opakowanie:
digipack (kwadrat)
ilość nośników:
[1xCD]
EAN:
590[zasłonięte][zasłonięte]72074
Przed zakupem sprawdź warunki na stronie "o mnie"!
UWAGA! Kupujący kupując ten produkt jednocześnie upoważnia sprzedającego do zawarcia umowy na usługi pocztowe w imieniu i na rzecz kupującego.
wysyłka po dacie wznowienia!
2[zasłonięte]014-03