Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

dvdmaxpl BOOKER T: SOUND THE ALARM (WINYL)

20-01-2014, 19:37
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 69,39 zł     
Użytkownik dvdmaxpl
numer aukcji: 3812252276
Miejscowość KONIN
Wyświetleń: 10   
Koniec: 17-01-2014 23:17:02

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

strona o mnieinne aukcjedodaj do ulubionych sprzedawców
art276046
Booker T: Sound The Alarm [Winyl]
WINYL
wykonawca:
Booker T
Opis

Sound The Alarm to cała historia R&B - od jego powstania po czasy dzisiejsze. Słychać tam wpływy hip-hopu (Anthony Hamilton w utworze Gently czy Mayer Hawthorne w piosence tytułowej), swój udział zaznaczył także Ty Taylor z Vintage Trouble (Your Love Is No Love). Niepowtarzalny styl Bookera słychać przede wszystkim w partiach instrumentalnych Feel Good, w Austin City Blues (wraz z Garym Clarkiem, Jr.) oraz w Fun, zamkniętym w jednym kawałku jam session. W utworze Watch You Sleeping wystąpiła córka Billa Withersa, Kori, która zaśpiewała w duecie z Jonesem, a w zamykającym płytę Father Son Blues na gitarze zagrał z kolei syn artysty, Ted.
Booker T. Jones sam lub we współpracy z innymi artystami napisał dwanaście utworów wchodzących w skład obecnego albumu. Jest również współproducentem płyty (wraz z braćmi Bobbym Rossem i Issiahem "IZ" Avilą, którzy wcześniej pracowali m.in. z Usherem i Mary J. Blige). Do Avila Brothers należała też sekcja rytmiczna większości piosenek z obecnej płyty.
Booker T. Jones jest laureatem czterech nagród Grammy, wśród nich także nagrody za całokształt twórczości. Jako producent zrealizował płyty setek artystów dla wielu wytwórni, m.in. debiutancki album Billa Withersa Just As I Am czy Willie Nelsona Stardust. Napisał i/lub zagrał na wielu największych przebojach wszechczasów, m.in. Green Onions, Sittin' On The Dock Of The Bay czy Born Under A Bad Sign.

Lista utworów
Winyl:
Strona A:
1. Sound The Alarm - Booker T
2. All Over The Place - Booker T
3. Fun - Booker T
4. Broken Hearts - Booker T
5. Feel Good - Booker T
6. Gently - Booker T
Strona B:
7. Can't Wait - Booker T
8. 66 Impala - Booker T
9. Watch You - Booker T
10. Your Love Is No - Booker T
11. Father Son Blues - Booker T
stan produktu:
Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)
dział:
WINYL
ilość nośników:
[1xWINYL]
EAN:
888[zasłonięte]344921
Przed zakupem sprawdź warunki na stronie "o mnie"!
UWAGA! Kupujący kupując ten produkt jednocześnie upoważnia sprzedającego do zawarcia umowy na usługi pocztowe w imieniu i na rzecz kupującego.