Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

DVD EP Płyta DVD z rocznikami EP 1[zasłonięte]993-20

28-01-2012, 11:03
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 35 zł     
Użytkownik AVT-Korporacja
numer aukcji: 2062252832
Miejscowość Warszawa
Zostało sztuk: 2    Wyświetleń: 39   
Koniec: 16-02-2012 09:49:07
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


AVT-Korporacja sp. z o.o.
ul. Leszczynowa 11
03 - 197 Warszawa
pn.-pt. 8-16:45
sob. 10-13:45


Płatność gotówką przy odbiorze. Obsługa allegro pn-pt 8-14
tel. 022 [zasłonięte] 57
Odbiór osobisty wyłącznie po kontakcie telefonicznym


Do każdej paczki dołączony jest dokument sprzedaży - standardowo paragon fiskalny, oraz karta reklamacyjna. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT, poinformuj nas o tym mailem i prześlij wszystkie niezbędne dane do wystawienia faktury. Wysyłkę towaru realizujemy po potwierdzeniu przez naszą księgowość wpływu pieniędzy na konto. Stan konta jest sprawdzany raz dziennie w godzinach porannych. Nie akceptujemy printscreenów, faksów oraz skanów dowodów wpłat. Przesyłki wysyłamy od poniedziałku do piątku raz dziennie do godziny 14.00. Zamówienie wieloprzedmiotowe pakujemy do jednej paczki (za wyjątkiem przedmiotów, których gabaryty na to nie pozwalają). Towar wysyłamy Pocztą Polską (przesyłka priorytetowa polecona) lub firmą kurierską UPS.

PŁYTA DVD Z ROCZNIKAMI EP 1[zasłonięte]993-20Producent: AVT

Doskonałe kompendium wiedzy dla kazdego elektronika!!!! Płyta DVD na której znajdują się roczniki Elektroniki Praktycznej z lat 1[zasłonięte]993-20. Wszystkie artykuły przedstawione sa w postaci plików w formacie pdf. Poruszanie się w tej potęznej porcji wiedzy ułatwia wyszukiwarka (z przyczyn technicznych nie obejmuje lat 1[zasłonięte]993-19).
Na płycie znajduje się przeglądarka Adobe Reader.


Niezbędna pozycja w pracowni elektronika-amatora, jak i w serwisie, pracowni projektowej itd.


Firma AVT-Korporacja powstała w 1991 roku i jest wydawcą kilkunastu poczytnych miesięczników dla elektroników, krótkofalowców, informatyków czy audiofili.

Znana jest również nasza działalność handlowa, przede wszystkim w branży elektronicznej. Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem belgijskiej firmy Velleman. Asortyment oferowanych przez nas towarów to kilkanaście tysięcy pozycji. Czytaj dalej


Fortis Bank
54 1600 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0680303 [zasłonięte] 030551

AVT-Korporacja Sp. z o.o.
ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

W tytule przelewu proszę podać swój nick i nr. aukcji


Klientowi przysługuje prawo do zwrotu towaru w stanie niezmienionym w terminie do 10 dni od daty jego otrzymania. Wyjątkiem są ŹRÓDŁA ŚWIATŁA, które ustawowo nie podlegają zwrotowi. Wysyłając zwracany towar należy dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy. W przypadku składania reklamacji należy wypełnić kartę reklamacyjną (zgodnie z zawartą w niej informacją) i opisać swoje roszczenia. Towar wraz z kartą reklamacyjną i paragonem fiskalnym (lub kopią faktury) należy odesłać koniecznie z dopiskiem "REKLAMACJA". Po otrzymaniu zwrotu i zapoznaniu się z problemem Dział Reklamacji kontaktuje się z klientem i ustala dalszy sposób postępowania.