Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

DRAPEAU - Jak UCZYĆ się SZYBKO i SKUTECZNIE

18-01-2014, 16:09
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 8 zł     
Użytkownik net-mart
numer aukcji: 3865513474
Miejscowość Opole
Wyświetleń: 1   
Koniec: 17-01-2014 23:33:27

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Okładka: miękka
Rok wydania (xxxx): 2002
Język: polski
Forma: poradnik
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

"Jak UCZYĆ się SZYBKO i SKUTECZNIE" , Ch.DRAPEAU; BAUER-WELTBILD MEDIA, KDC 2002; stan : bdb ; przesyłka polecona : 7,00 zł.


Czy słyszałeś, że pewne rodzaje muzyki ułatwiają zapamiętanie informacji ?

Czy wiesz, że można się nauczyć wielu tysięcy słów obcego języka w ciągu kilku dni ?

Czy znasz skuteczne metody mnemotechniki ?

Czy potrafisz czytać szybko i inteligentnie ?


Co to jest przyspieszone uczenie się? Termin ten oznacza sposób podejścia, postawę, technikę czy metodę ułatwiającą uczenie się i pozwalającą zdobyć nowe wiadomości szybciej i łatwiej. Ta doskonała książka jest jednym z najpełniejszych opisów przyspieszonego uczenia się i otwiera nowe perspektywy tym wszystkim, którzy zawsze mieli trudności z zapamiętywaniem informacji oraz tym, którzy pragnęliby zwiększyć swoje możliwości „zapamiętywania danych".

Autor omawia pokrótce główne zasady funkcjonowania mózgu, wyjaśnia, skąd się biorą częste trudności z koncentracją i proponuje bardzo skuteczną metodę uczenia się opartą na sugestopedii, wykorzystującej dźwięk i obrazy, relaksację i oddychanie do trwałego przyswojenia sobie treści książki czy lekcji. Za pomocą różnego rodzaju ćwiczeń możemy sprawdzić skuteczność tej metody i wyrobić sobie niezawodną pamięć.

Ta doskonale skonstruowana książka, z której można korzystać bez trudu, wkrótce stanie się nieodzowna dla każdego, kto ją przeczyta.

Christian Drapeau - pedagog i wykładowca - ukończył neurologię i neurochirurgię. Obecnie prowadzi badania nad żywieniem, studiując oddziaływanie rozmaitych pokarmów na fizjologię człowieka i jego zdolności do nauki. Regularnie wykłada w Ouebecu i w Stanach Zjednoczonych.