Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

DIABLO II PL - PUDEŁKA + CD-KEY!! OKAZJA CENOWA!!

18-01-2012, 13:29
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 18,90 zł     
Użytkownik GAMEXE_PL
numer aukcji: 2004026738
Miejscowość Strzelin
Wyświetleń: 149   
Koniec: 16-01-2012 17:37:05
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

gamexe_box_category

..:: OPIS ::..
Przedmiotem aukcji są dwa pudełeczka z edycji kolekcjonerskiej gry DIABLO II PL z kluczem do gry (nie daję gwarancji na grę poprzez internet, gwarantuje za to 100% działanie na Single Player), w pudełeczku z kluczem jest również instrukcja do gry po polsku. Zestaw w stanie bardzo dobrym. SPRZEDAJE BEZ GRY!!

..:: REGULAMIN ::..
Zanim zalicytujesz przeczytaj koniecznie stronę "O mnie" oraz opis aukcji, zawarte są tam wszelkie najważniejsze informacje odnośnie transakcji.

Wszystkie gry, które sprzedaje to produkty oryginalne. Każdy nośnik sprawdzany jest specjalnym do tego programem, a na aukcje wystawiane są tylko w 100% sprawne gry. Nie mogę jednak zagwarantować 100% kompatybilności gier z nowymi systemami operacyjnymi. Wszelkie ew. reklamacje mogą dotyczyć tylko i wyłącznie ew. problemów związanych ze sprawnością płyt CD/DVD czy też dyskietek FDD.

Copyright © 2010 GAMEXE_PL Design.
Wszelkie Prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania kodu, w tym treści merytorycznej jak również grafik, zdjęć etc. Wszelkie przypadki naruszenia zgłaszane będą personelowi serwisu alle!