Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

DERMIKA MESOTHERAPIST korektor wieku z blokerem

24-04-2014, 19:59
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 11,90 zł     
Użytkownik Kajamak
numer aukcji: 4154083271
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 33   
Koniec: 24-04-2014 19:57:04

Dodatkowe informacje:
Marka: Dermika
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

DERMIKA MESOTHERAPIST

korektor wieku z blokerem zmarszczek.

Poj.5ML.

 


  Podwójna siła spłycania zmarszczek i poprawa kondycji skóry.
Korektor wieku przeznaczony jest do każdego typu cery dojrzałej, na której widoczne stają się skutki upływającego czasu jak zmarszczki, zarówno te mimiczne jaki statyczne (utrwalone), widoczny staje się spadek jędrności i elastyczności skóry, pojawia się wiotkość prowadząca do zmiany owalu twarzy. Zawiera składniki inspirowane rozwiązaniami stosowanymi w medycynie estetycznej zastosowane w technologii Firm&Fill: bloker zmarszczek - jeden z najskuteczniejszych aktywnych peptydów o działaniu przeciwzmarszczkowym oraz wypełniacz hialuronowy - doskonale redukujący wielkość i głębokość zmarszczek oraz zapewniający rewelacyjne nawilżenia. Dopełnieniem tego specjalistycznego preparatu jest ekstrakt z czarnej orchidei.
Krem posiada doskonałe własności pielęgnacyjne: regularnie stosowany odmładza własności biomechaniczne skóry nawet o 15 lat!

(skuteczność potwierdzona badaniami)

Daje natychmiastowy efekt.
Korektor wieku można nanosić punktowo na zmarszczki pod krem lub stosować jako kurację na całą twarz. W zależności od wieku i potrzeb skóry zaleca się:
- po 30. roku życia Korektor wieku należy stosować miejscowo na pojawiające się już zmarszczki mimiczne.
- po 40. roku życia Korektor wieku należy stosować miejscowo na zmarszczki i bruzdy oraz wiotczejące partie skóry (szyja, podbródek, opadające kąciki ust itp.)
- po 50. roku życia Korektor wieku można stosować na całą twarz.