Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

DANCE PARTY CLUB HITS PS2 NOWA! W-WA 4CONSOLE!

04-02-2015, 17:34
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 19 zł     
Użytkownik _4console_
numer aukcji: 5016076201
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 4   
Koniec: 04-02-2015 16:27:29

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Angielska
Dodatkowe informacje: Folia
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

DANCE PARTY CLUB HITS
DANCE PARTY CLUB HITS PS2 NOWA! W-WA 4CONSOLE!
Platforma: Playstation 2
Producent: Nordic Games
Gatunek: Muzyczna
Dopuszczalny wiek: +3 lata
Wersja językowa: Angielska


Dance Party: Club Hits to gra taneczna dająca nam szansę szalonej zabawy w rytm piętnastu przebojów pochodzących z gatunku muzyki klubowej. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Broadsword Interactive, mające w swoim portfolio również inne tytuły wykorzystujące matę do tańca, takie jak Street Dance czy Dance Fest oraz inną odsłonę tej serii o podtytule Pop Hits.
Gra oferuje nam aż 45 różnorodnych kroków, które możemy łączyć w poszczególne kombinacje – rozgrywkę prowadzimy na trzech zróżnicowanych poziomach trudności, co oczywiście oznacza zdecydowany wzrost skomplikowania układów wraz z postępami w opanowywaniu sztuki tańca. Jest to także możliwe dzięki wsparciu dla ośmiokierunkowych mat do tańca, co pozwala na stworzenie jeszcze ciekawszych i trudniejszych do wykonania fragmentów tańca. Dodatkowym udogodnieniem dla osób nie będących za pan brat z tą tematyką z pewnością okaże się specjalny tryb rozgrzewki, pozwalający na przygotowanie ciała do intensywnego wysiłku na macie.
Gra daje szansę zabawy dwóm graczom jednocześnie umożliwiając podłączenie oddzielnych kontrolerów – wówczas tancerze rywalizują ze sobą na bieżąco. Dodatkową opcją współzawodnictwa jest tryb imprezy, dający szansę niczym nieskrępowanych pląsów przed ekranem telewizora maksymalnie ośmiu osobom na jednej macie.
Bardzo ciekawą opcją okazuje się możliwość stworzenia własnego układu choreograficznego do wybranego utworu – produkcja ta pozwala na nagranie zaproponowanej przez nas sekwencji kroków, a następnie odtworzenie ich przy dowolnej piosence.
Wśród zestawu utworów zawartych w Dance Party: Club Hits znajdziemy takie utwory jak:
  • September – Cry For You
  • Camille Jones – The Creeps
  • Sam Sparro – Black And Gold
  • Rio and Mars – I don’t wanna lose you

    UWAGA!
    Aukcja ma charakter wyprzedaży. Dlatego też prosimy o kontakt przed dokonaniem zakupu w celu ustalenia dostępności gry!