Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

CZUJNIK CIŚNIENIA FORD MONDEO 3 FOCUS 2 4 PINY

09-06-2014, 10:26
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 110 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 110 zł     
Użytkownik euroklima
numer aukcji: 4228078971
Miejscowość Warszawa
Licytowało: 1    Wyświetleń: 20   
Koniec: 09-06-2014 09:25:14

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


Firma EURO KLIMA S.C. powstała w 2000 roku i od początku istnienia specjalizujemy się w sprzedaży części, podzespołów oraz chemii do układów klimatyzacji samochodowych jedną z głównych gałęzi firmy jest regeneracja i sprzedaż sprężarek . Stopniowo rozszerzając asortyment dołączyliśmy do oferty również narzędzia i urządzenia serwisowe. Idąc za potrzebami rynku w 2004r. EURO KLIMA rozszerzyła ofertę o regenerację i sprzedaż turbosprężarek rok 2007 to dalsze rozszerzenie oferty firmy o układy wtryskowe . Rok 2009 to powstanie sklepu internetowego...

Jesteśmy bezpośrednim importerem czołowych światowych producentów dzięki czemu nasi klienci mają pewność że nie muszą korzystać z łańcucha pośredników co jak wiadomo wiąże się z niższą ceną przy jak najwyższej jakości.

W 2008 roku odpowiadając na sygnały płynące z rynku powiększyliśmy powierzchnię biurowo magazynową, co umożliwia nam szybsze reagowanie na zamówienia naszych odbiorców.

Nasi klienci otrzymają u nas nie tylko kompleksowe zaopatrzenie lecz również fachową i szybką pomoc w zakresie zagadnień związanych z naszym asortymentem W naszej codziennej pracy hołdujemy zasadom profesjonalizmu w każdym działaniu. jesteśmy postrzegani jako wiarygodny partner w biznesie. Nasza działalność oparta jest na zasadach wzajemnego zaufania, poszanowania godności i etyki w biznesie.

W naszej codziennej działalności wszystkie podejmowane działania firmy nakierowane są na Klienta. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby móc Państwu kompetentnie i szybko pomóc.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są sprawdzone i zweryfikowane pod względem funkcjonowania. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją.

ZASTOSOWANIE

CZUJNIK CIŚNIENIA KLIMATYZACJI MONTOWANY FORD MONDEO lll, FOCUS ll.

WAŻNE WTYCZKA 4 PINY !!!

Podana cena stanowi kwotę brutto.

Cena dotyczy nowej części.Na życzenie wystawiamy faktury VAT.


EURO KLIMA S.C. Tel.: 022/[zasłonięte]886-06 i 65

UL. SZYSZKOWA 68

02-285 WARSZAWA