Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Czereśnia BUTTNERA CZERWONA czereśnie PÓŹNA pycha

18-01-2012, 3:26
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 19 zł     
Użytkownik plantare1
numer aukcji: 2009025826
Miejscowość Poznań
Wyświetleń: 57   
Koniec: 19-01-2012 11:35:19
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 - 17.00

Odbiór osobisty:
Centrum Ogrodnicze WIK-TOR
Poznań-Szczepankowo
ul. Bodawska 1
tel. 532 [zasłonięte] 950
mail: [zasłonięte]@wik-tor.plPrzy przedpłacie prosimy o wpłaty na poniższe konto:
PPU WIK-TOR Sp. z o.o.
ul. Janowska 19
61-321 Poznań
NEO BANK:
44 9068 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0130000 [zasłonięte] 008287

Jesteśmy firmą dbającą o zadowolenie i satysfakcję Klienta. Sprzedajemy produkty najwyższej jakości. Gwarantujemy, że sprzedawany towar jest zawsze nowy i fabrycznie zapakowany. Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich informacji na temat wystawianego produktu. Staramy się także, aby przesyłka znalazła się u Państwa w jak najkrótszym czasie.

W przypadku chęci otrzymania Faktury VAT prosimy o podanie w mailu wszystkich danych firmy wraz z numerem NIP i zaznaczeniem numeru aukcji i podaniem swego nicka.

Towar wysyłamy w ciągu 48h od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W przypadku zakupów na kilku naszych aukcjach prosimy o wcześniejszy kontakt w celu wyceny kosztów przesyłki. Wysyłkę roślin realizujemy tylko poprzez współpracujące z nami firmy kurierskie i ze względu na czas dostawy odbywa się ona od poniedziałku do środy.

Czereśnia "Buttnera Czerwona"

Mamy do zaoferowania Państwu piękne drzewka czereśni odmiany"Buttnera Czerwona". Roślina zaszczepiona jest na podkładce CZEREŚNIA PTASIA. Drzewo rośnie dość silnie tworząc dość szerokostożkowatą koronę z upływem lat rozłożystą z gałęziami na końcach lekko zwisającymi. W okres owocowania wchodzi wcześnie, dając corocznie obfite plony.
WYTRZYMAŁA NA MROZY!!!

Owoce duże, około 8g. Skórka jasnożółta pokryta na prawie całej powierzchni czerwonym rumieńcem. Miąższ chrząstkowy, żółty, dość ścisły, soczysty i bardzo smaczny.  Dojrzałość zbiorczą owoce osiągająca w pierwszej połowie czerwca, w szóstym tygodniu dojrzewania czereśni.MAŁO PODATNA NA PĘKANIE!!!!

JEDNA Z NAJCENNIEJSZYCH PÓŹNYCH ODMIAN CZEREŚNI!!!!!

ODMIANA DESEROWA!!!
SPRZEDAWANE PRZEZ NAS DRZEWA OWOCOWE POCHODZĄ Z POLSKICH SZKÓŁEK ZRZESZONYCH W ZWIĄZEK SZKÓŁKARZY POLSKICH!!!


Oferowane prze nas rośliny mają około 130-180cm wysokości i są Z GOŁYM KORZENIEM (BEZ DONICZKI). Na czas transportu korzenie są bardzo dobrze zabezpieczone. Każda sadzonka posiada etykietę z nazwą odmiany i kodem producenta. Niektóre drzewka są także profesjonalnie przycięte i gotowe do sadzenia.
UWAGA!
Wysyłkę drzewek owocowych rozpoczynamy WIOSNĄ zazwyczaj od połowy marca  (JAK TYLKO POGODA NA TO POZWOLI) według kolejności opłacenia zamówienia.Dlaczego warto u nas kupować:
- jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży nasion, roślin, narzędzi ogrodniczych, środków ochrony roślin, nawozów, urządzeń nawadniających, folii, włóknin, podłoży itp
- od ponad 20 lat współpracujemy z najlepszymi producentami w Polsce
- zapewniamy fachową i miłą obsługę
- gwarantujemy nasiona sprawdzone z aktualnymi świadectwami ważności i jakości
- sprzedajemy w atrakcyjnych cenach
- zamówienia realizujemy do 48h od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie.


Czereśnia BUTTNERA CZERWONA czereśnie PÓŹNA pycha