Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Cuda Natury - Robins Joyce

24-04-2014, 19:59
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 15 zł     
Użytkownik mrzadeczka
numer aukcji: 4154071187
Miejscowość Trzebownisko
Wyświetleń: 2   
Koniec: 24-04-2014 19:55:42

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Waga (z opakowaniem): 1.10 [kg]
Okładka: twarda
Rok wydania (xxxx): 1993
Język: polski
Typ publikacji: album
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Joyce Robins

Cuda Natury

PASCAL

Stan dobry (żółte zabrudzenie na dwóch stronach, niewielkie otarcie grzbietu). Oprawa twarda. Stron 192. Piękne zdjęcia w formacie A4.

Książka niniejsza zabiera czytelnika w podróż po mapie, trasą wyznaczoną przez cuda przyrody. Niektóre z nich znajdują się w księgach rekordów: Zatoka Hudsona ? największa zatoka świata, jezioro Titicaca w Peru - najwyżej położony żeglowny zbiornik wód śródlądowych, amerykański Most Tęczowy - największy znany naturalny most na świecie. Piękność innych dziwów przyrody, jak choćby wapiennych szczytów Guilin w Chinach lub doskonała symetria Góry Fudżi w Japonii, od stuleci były natchnieniem poetów i malarzy. Jeszcze inne, jak Wezuwiusz we Włoszech lub Vatnajokull na Islandii, uosabiają niszczącą potęgę. Każde z tych dzieł natury ma swe własne wyjątkowe cechy i wywiera niezwykłe wrażenie, stąd też wiele z nich uznano za tak ważne składniki dziedzictwa przyrody, że objęto je ochroną w parkach narodowych, które mają zachować dla przyszłych pokoleń radość ich podziwiania.