Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Coming out - A.Engel lesbijka lesbijki gej lgbt

28-01-2012, 11:02
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 15 zł     
Użytkownik yga_kostrzewa
numer aukcji: 2062255266
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 37   
Koniec: 27-01-2012 11:27:42
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

„Coming out… Ujawnienie orientacji psychoseksualnej – zaproszenie do dialogu”
Agata Engel-Bernatowicz i Aleksandra Kamińska
Fundacja Anka Zet Studio
ISBN: 83-[zasłonięte]193-0-9
Str. 220


Coming out… to nadal trudny dla Ciebie proces? Chcesz dowiedzieć się o nim więcej? Zobaczyć, jak inni sobie z nim poradzili? Twoje dziecko jest nieheteroseksualne?
A może w Twojej pracy spotkałeś/-aś kogoś homoseksualnego i chcesz dowiedzieć się, jak być gotowym/-ą na wysłuchanie czyjegoś coming outu?
W książce Agaty Engel-Bernatowicz i Aleksandry Kamińskiej „Coming out… Ujawnienie orientacji psychoseksualnej – zaproszenie do dialogu” znajdziesz ważne dla siebie informacje.
Z radością informujemy, że Fundacja Anka Zet Studio wydała tę znaną i do ostatniej sztuki rozprzedaną bestsellerową pozycję w wygodnej formie e-book (książka elektroniczna).
Cena jest przystępna (15 zł), a lekturę będziesz mieć w swojej biblioteczce.

Pozycja od 2005 r. jest omawiana w mediach i polecana przez specjalistów (więcej: www.comingout.pl).
To nowatorska książka na polskim rynku wydawniczym, napisana przez psycholożki doświadczone w pracy terapeutycznej i szkoleniowej. Ich otwartość, wiedza i subtelność, a także odwołanie do przykładów coming-outu, z pewnością pomoże w trudnej drodze zmierzającej do akceptacji orientacji homoseksualnej - własnej czy osób bliskich. To również pozycja promująca postawy tolerancji, podejmująca temat ważny nie tylko dla każdego geja i lesbijki, ale również dla osób heteroseksualnych, które chciałyby poznać emocje i dylematy towarzyszące procesowi coming-outu i chciałby znaleźć odpowiedź, jak się zachować, by nie zranić, kiedy syn, córka, przyjaciółka lub przyjaciel chce nam wyjawić tajemnicę. Książka ta z pewnością ułatwi dialog z tymi, z którymi trzeba o „tym” porozmawiać.

---------------

UWAGA! Ponieważ jest to książka w wersji elektronicznej, jej odbiór jest bezpłatny. Po zaksięgowaniu wpłaty na konto otrzymasz link do książki, którą należy zapisać na twardym dysku.

---------------