Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

COLLINS Słownik polsko-angielski i angielsko-pol.

26-04-2014, 11:19
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 59 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 59 zł     
Użytkownik TadWysDHO
numer aukcji: 4098628859
Miejscowość Warszawa
Kupiono sztuk: 2    Licytowało: 2    Wyświetleń: 39   
Koniec: 26-04-2014 10:57:28

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Rodzaj: BOX
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


wydawca: YOUNG DIGITAL POLAND MULTIMEDIA
platforma: PC

wymagania: Komputer zgodny z IBM PC z procesorem 386 lub wyższym; system operacyjny Microsoft Windows 95; 8MB RAM ; 20 MB wolnej przestrzeni na dysku; karta graficzna i monitor VGA (w przypadku interfejsu graficznego wymagana praca w 256 kolorach); 16 bitowa karta dźwiękowa pracująca w środowisku Windows; CD-ROM; Mysz.


Słownik Collinsa jest nowoczesnym słownikiem, powstałym w oparciu o wieloletnie doświadczenia największego wydawnictwa słowników dwujęzycznych w Anglii. Jego polska wersja została przygotowana przez leksykografów pod redakcją prof. dr hab. Jacka Fisiaka, a wydana przez Polską Oficynę Wydawniczą BGW.
Słownik zawiera ponad 80 000 haseł, uwzględnia obecny stan języka mówionego i pisanego, prezentując tysiące idiomów, utartych fraz i zwrotów oraz zdań ilustrujących sposób ich użycia. Zawiera setki powszechnie stosowanych skrótów i akronimów. Określa wartości stylistyczne i poziomy użycia prezentowanych haseł. Jest to unikatowy słownik tej wielkości, który z pewnością stanie się nieodzowną pomocą dla uczących się i znających już język angielski.
Aplikacja słownika została przygotowana tak, aby była łatwa w obsłudze, a jednocześnie w pełni funkcjonalna. Zapewnia wszystkie niezbędne mechanizmy do szybkiego przeszukiwania baz danych. Jednym z elementów odróżniających ją od innych słowników jest moduł testujący, który pozwala na sprawdzenie znajomości wyszukiwanych uprzednio haseł zgodnie z algorytmem zdefiniowanym przez użytkownika. Niewątpliwą zaletą jest przygotowanie dwóch różnych interfejsów obsługi: graficznego i standardowego, dzięki czemu każdy może dostosować wygląd aplikacji do własnych preferencji.