Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

CKM 037 - 07 2001

24-04-2014, 20:00
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 3 zł      Aktualna cena: 2 zł     
Użytkownik adrian163163
numer aukcji: 4154070865
Miejscowość Gniezno
Wyświetleń: 2   
Koniec: 24-04-2014 19:55:26

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Sprzedaję to, co widać na zamieszczonym do aukcji zdjęciu. Są to zazwyczaj przedmioty używane a zatem proszę je tak traktować. Mają swoje lata i posiadają ślady typowego użytkowania i upływu czasu. Jeżeli coś jest nowe lub zachowane w stanie wyglądającym jak nowe podaję to w opisie danej aukcji lub odrębnych uwagach. W razie ewentualnych pytań zachęcam do korzystania z formularza kontaktowego. Postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć jak najszybciej. Proszę jednak uzbroić się w cierpliwość. Z racji różnych obowiązków nie zawsze mogę uczynić to szybko.

 

W przypadku zakupienia kilku przedmiotów na moich aukcjach zazwyczaj wysyłam je wszystkie jedną przesyłką kurierską. Istnieje jednak możliwość wysłania za pośrednictwem Poczty Polskiej jako przesyłka polecona bądź paczka po wcześniejszym ustaleniu z kupującym. Po zakończeniu zakupów podam wówczas łączny koszt przesyłki jaki należy doliczyć do rozliczenia całościowego zakupu. Jeżeli nie zgadzasz się z podanymi kosztami przesyłki nie licytuj, nie zaniżaj moich ocen i daj szansę innym, dla których nie stanowi to problemu. Lubię przeprowadzać transakcje w miłej atmosferze i tego samego życzę również Tobie przy okazji każdego zakupu. Zapraszam do ponownych odwiedzin - na moich aukcjach są często możesz znaleźć wiele dobrych okazji dla każdego. Pozdrawiam i zachęcam do zakupów :)

 

UWAGI DO PRZEDMIOTU:  Stan zachowania 9/10