Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Ciekła Klepsydra - gadżet fajny prezent Sklep WAWA

05-06-2014, 15:36
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 27,95 zł     
Użytkownik TakaPaka_pl
numer aukcji: 4217060467
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 39   
Koniec: 05-06-2014 15:27:36

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


Ciekła Klepsydra
Ciekawie wyglądająca klepsydra, w którą nie sposób nie wpatrywać się godzinami.

zdjecia zdjecia zdjecia

Opis produktu

Klepsydra ma już prawie kultowy status. Nieodłączny element wyposażenia każdego filmowego czarnego charakteru. Słynne ujęcia przesypującego się piasku. Te rzeczy na stałe weszły do kanonu najbardziej rozpoznawalnych motywów popkultury.

My, jak zwykle, robimy wszystko po swojemu i dlatego mamy własną klepsydrę. Inną niż wszystkie.

Ciekła klepsydra to spirala zamknięta w walcowatym pojemniku. Wystarczy odwrócić ją do góry nogami, a zamiast przesypującego się piasku, zobaczysz ciekłe kulki zjeżdżające wzdłuż spirali na sam dół. W momencie, gdy wszystkie zjadą, czas został odmierzony...a nie masz go za wiele. Zdobądź więc jedną lub więcej klepsydr dla siebie, aby zapewnić jego odpowiednią ilość.


Specyfikacja:

  • Kolor losowy
  • Wysokość: 14,5cm
  • Odmierza około 8 minut
Galeria przedmiotu

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje!

Satysfakcja i bezpieczeństwo

Oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości i jesteśmy przekonani, że przypadną Ci one do gustu. Gdyby jednak z jakiegokolwiek powodu produkt nie będzie Ci odpowiadał, możesz go do nas zwrócić w ciągu 30 dni. Nie będziemy o nic pytać - jedynie będziemy zwracać uwagę na to czy produkt nie został uszkodzony i czy jego stan się nie pogorszył.

Możesz zaufać naszej firmie - działamy od 2003 roku. Nieustannie się rozwijamy, a w swojej pracy zawsze stawiamy na najwyższą jakość obsługi.

Gwarancja i dostępność

Produkty przez nas sprzedawane dostępne są od ręki - posiadamy je na własnym magazynie, więc możesz liczyć na najszybszą realizację zamówienia. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe. Na każdy z nich udzielamy w zależności od produktu 12 miesięcznej lub 24 miesięcznej gwarancji.