Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

CHRISTIAN DIOR CAPTURE TOTALE EYES ESSENTIAL 15ML

24-04-2014, 5:14
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 179 zł     
Użytkownik k_o_s_m_e_t_y_k
numer aukcji: 4171807673
Miejscowość Internet
Wyświetleń: 3   
Koniec: 24-04-2014 05:15:24

Dodatkowe informacje:
Marka: Dior
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

DIOR

Capture Totale Eyes Essential

(Super Serum)

Oryginalnie zafoliowany z plombą diora


W RAZIE UZASADNIONYCH WĄTPLIWOŚCI CO DO ORYGINALNOŚCI PRODUKTU ZWROT GOTÓWKI DO 7 DNI.

Rewolucyjna technologia wykorzystana w One Essential dogłębnie oczyszcza skórę z toksyn, aż po komórki macierzyste, i uwalnia aż 81% ich regeneracyjnego potencjału. One Essential to więcej niż zwykłe serum – nie regeneruje skóry w ten sam sposób, co inne formuły serum. One Essential stymuluje naturalne procesy odbudowy i umożliwia skórze „odbudowywanie” każdego dnia nowych komórek, poprzez przekształcanie komórek zaatakowanych przez toksyny w komórki młode.

Efekt:
Z One Essential skóra wygrywa wyścig z toksynami. W konsekwencji zyskuje więcej nowych komórek, zapewniających jej młody i piękny wygląd. Wszystkie oznaki starzenia się znikają, a skóra jeszcze szybciej odzyskuje młodzieńczy wygląd.

Dowody:
W 6 tygodni One Essential naprawia szkody wyrządzone przez cały rok starzenia się skóry.


Eyes Essential - super serum regenerujące pod oczy

Nowość, to kulowe serum Diora specjalnie opracowane do stosowania w okolicach oczu. W oparciu o najnowsze odkrycia laboratoriów Diora, Capture Totale wprowadza pierwszy produkt regenerujący komórki w okolicach oczu. Potencjał One Essential zostaje skierowany w delikatne okolice oczu, aby chronić ich młodość.

W związku ze wzbogaceniem słynnej linii odmładzającej Capture Totale o najnowsze osiągnięcia technologiczne, Dior rozpoczyna nową kampanię reklamową. Do udziału w niej zaproszono promiennie piękną muzę linii, Sharon Stone, która w obiektywie Petera Lindbergha objawiła całą swoją zmysłową kobiecość. Z biegiem czasu pogodna twarz aktorki staje się jeszcze piękniejsza i bardziej promienna. Jest żywym wcieleniem sloganu: „Piękniejsza dziś niż w wieku dwudziestu lat”!


Zainspirowani tymi osiągnięciami naukowcy Diora sięgnęli po odmładzającą skuteczność One Essential aby stworzyć nowy uzależniający produkt do pielęgnacji okolic oczu: Eyes Essential.

Pierwszy produkt Diora regenerujący komórki skóry w okolicach. Eyes Essential to ukierunkowana pielęgnacja opracowana specjalnie by zwalczać oznaki starzenia się i zmęczenia (cienie, opuchlizna itp.), które odbierają spojrzeniu świeżość i blask.

Oczy są pierwszym uwodzicielskim atutem. Jednak są także pierwszą ofiarą upływającego czasu. Wokół oczu znajduje się znacznie mniej komórek, niż w pozostałych częściach twarzy. Dlatego też skóra w tym miejscu jest cienka i bardzo wrażliwa. Zawiera między innymi mniej fibroblastów, dlatego też produkuje mniej kolagenu i elastyny. Tkanka jest mniej odporna na działanie szkodliwych czynników i upływ czasu. Ponadto w sieci naczyń krwionośnych, które zbudowane są z powłok kolagenowych , może dojść do osłabienia ich struktury. Pigmenty i woda mogą sączyć się przez ich ścianki, skutkiem czego są cienie i opuchlizna pod oczami.

Super-formuła regenerująca jest więc jeszcze bardziej potrzebna, aby przeciwdziałać działaniu toksyn oraz optymalizować potencjał regeneracyjny okolic oczu, które są z natury słabe.

Pierwszym, najważniejszym i nieodzownym etapem codziennej pielęgnacji staje się Eyes Essential, który wzmacnia okolice oczu*. Sprawia on, że okolice oczu stają się bardziej odporne na zmęczenie i starzenie się. Stają się gładsze, świeższe, bardziej promienne i błyszczą nowym zmysłowym światłem.


Eyes Essentail jest tak niezbędny dla oczu, jak One Essential dla skóry twarzy.

Podobnie jak kultowy produkt, będący inspiracją do jego powstania, także Eyes Essential zwiększa skuteczność stosowanych po nim innych produktów do specjalistycznej pielęgnacji okolic oczu

Kopiowanie i powielanie zdjęć zabronione!!

Produkt nowy!! Nie używany!! Gwarantuje Oryginalność!! Z legalnego źródła!!