Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

CHILL N'MICHAEL CD AGORA

29-02-2012, 0:03
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 23,50 zł     
Użytkownik nemezir
numer aukcji: 2083745242
Miejscowość Rybnik
Wyświetleń: 25   
Koniec: 26-02-2012 14:29:25
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.
CHILL N'MICHAEL
CD


Wydawca:

AGORA

Oprawa: Kartonowa
Format: 14.0x12.5cm
Rok wydania: 2010

***
„Chill n’ Michael” to płyta z nieśmiertelnymi przebojami zmarłego niedawno Michaela Jacksona nagrana w stylu bardzo popularnej chill out music.
„Chill n’ Michael” to płyta z największymi przebojami Michaela Jacksona, króla popu, wyśmienitego tancerza, legendy współczesnej muzyki rozrywkowej. W albumie znalazło się 12 utworów, które przyniosły artyście sławę, popularność i oczywiście fortunę. Tym razem mamy okazję posłuchać ich w nowych interpretacjach, w stylu bardzo popularnej muzyki chilloutowej. Wybrano m.in. hity z kultowego albumu „Thriller”, który na całym świecie sprzedał się w nakładzie ponad 107 milionów egzemplarzy. Oprócz tytułowego utworu z tej płyty posłuchamy zupełnie innych niż dotychczas wersji „Billie Jean”, „Wanna Be Starting Somethin’” i „Beat It”. Nie jest to oczywiście jedyny album, po który sięgnęli wykonawcy. Oman Chali i Fiona Chelamah zmierzyli się z nagranym w celach charytatywnych „Heal the World”, a zespół Watching Colours wziął na warsztat „Black or White” – jeden z najtrudniejszych, bo najbardziej rozpoznawalnych utworów Jacksona. Znane wszystkim kompozycje w zaskakujących, nowatorskich aranżacjach brzmią zupełnie inaczej – spokojnie i nastrojowo.

Łączny czas nagrania 51 min 59 s

***
Książki nowe !
Do każdej następnej zakupionej książki w zamówieniu doliczymy tylko 1,50 zł koszt wysyłki.

CHILL N'MICHAEL CD AGORA