Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

CHEVROLET CAPTIVA 2006-12 NAWIGACJA GPS+DVD+TEL+TV

20-08-2014, 7:30
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 1 799 zł     
Użytkownik everton_
numer aukcji: 4489573345
Miejscowość Legnica
Zostało sztuk: 4    Wyświetleń: 25   
Koniec: 20-08-2014 07:32:09

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 5.00 [kg]
Przekątna ekranu (cale): 7.00
Mapy w zestawie: Tak
Informacje dodatkowe: Bluetooth, Rejestrator Video
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Firma FSC
Pawlik Remigiusz
ul. Poselska 35b
59-220 Legnica
NIP:894[zasłonięte]257-51
pref. godziny popołudniowe
Nie odbieram - oddzwonię!
napisz emaila - odpiszę!

791- 691-691791- 691-691 
[zasłonięte]@xbaterie.pl
Na wszystkie nawigacje udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.
Gwarancja potwierdzona jest firmowym stickerem naklejanym na urządzenie.
Naruszenie lub usunięcie stickera powoduje utratę gwarancji.
Gwarancja realizowana jest po zwrocie zakupionego towaru z nienaruszonym stickerem oraz dowodu zakupu lub kopii faktury zakupu.
Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, wadliwego użytkowania oraz wszelkich awarii wynikających z niewłaściwej instalacji.
Zakup na naszych aukcjach oznacza akceptację regulaminu gwarancyjnego.
- Przesyłka kurierska 20 zł
- Przesyłka kurierska pobraniowa 25 zł
Chevrolet Captiva

Najtaniej - nie przepłacaj !!! Jesteśmy bezpośrednim importerem !!!
Nowa, nieużywana nawigacja z multimediami !!! Sprawdź opinie zadowolonych klientów.

Posiadamy nawigacje multimedialne do wielu marek samochodów. Promocja, taniej nie znajdziesz!

 

 

Pasuje do:

Chevrolet Captiva 2[zasłonięte]006-20

 

możliwe dodatki:

kamera cofania 100pln

moduł bezprzewodowy do kamery cofania 100pln

rejestrator DVR 200pln

modem 3G dedykowany 200pln

DVB-T MPEG-4  300pln

 

 

Spis wszystkich dostępnych modeli nawigacji na innych aukcjach w formacie Excel (kliknij w link) - nie znalazłeś swojego samochodu? Zadzwoń, znajdziemy i wystawimy aukcję.

 

c020

 

 

Zainstalowana nawigacja przed i po w aucie. Wygląd i kolor urządzenia idealnie dopasowany do kokpitu w aucie.

 

 

 

 

 

 

Rzeczywisty wygląd urządzenia z tyłu oraz przejrzysty schemat podłączenia. Dla elektryka pestka... Każdy kabel ma wyprowadzone i opisane przewody co nie powinno stanowić problemu przy podłączaniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

O TOWARZE

Towar jest nowy, oryginalnie zapakowany, legalnie sprowadzony. Wystawiamy fakturę VAT 23% lub paragon - dowód zakupu


PASUJE DO

 

Opis jak wyżej

ZASADY AUKCJI

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
Czy sprzęt wymaga profesjonalnej instalacji? Nie, wszystko jest przygotowane do instalacji i podłączenia, nie wymaga ingerowania w podzespoły samochodu, jednak fachowa instalacja jest zalecana, by mieć pewność iż wszystko zostało poprawnie zamontowane. Nawigacja, DVD oraz telefon są sprawne już po podłączeniu zasilania, fachowej wiedzy może wymagać podłączenie okablowania systemu audio, obsługi przycisków kierownicy lub innych dodatkowych funkcji auta obsługiwanych z poziomu sprzętu (o ile występują)

REGULAMIN


Wszystkie prośmy związane ze zmianą adresu wysyłki prosimy przesyłać drogą emailową lub za pośrednictwem formularza dostawy. Wszelkie informacje zamieszczone w opisie przelewu, płatnościach z innych źródeł, smsach oraz przekazane bezpośrednio w rozmowach telefonicznych mogą nie zostać uwzględnione. Informacje z emaila bierzemy pod uwagę ZAWSZE.
W przypadku kontaktu emailowego prosimy koniecznie podać Państwa nick z Allegro. W przeciwnym razie identyfikacja nadawcy i powiązanie z konkretnym zakupem może okazać się niemożliwe. Proszę dołączać również historię korespondencji.
Towar staramy się wysyłać w terminie 1-3 dni roboczych od dnia zaksięgowania pieniędzy na koncie.
O ewentualnych opóźnieniach postaramy się poinformować emailowo. Do czasu realizacji zamówienia proszę doliczyć czas dostawy przesyłki przez Pocztę Polską lub kuriera (firma Siódemka), za który nie odpowiadamy (zazwyczaj 1-5 dni w zależności od formy wysyłki, do małych miejscowości rezerwujemy możliwość wysyłki Pocztą z powodu długiego czasu dostawy przez kuriera DHL (nawet do 7 dni, Poczta jest dużo szybsza). Jeżeli nie akceptujesz możliwości dostawy Pocztą prosimy o wyraźne tego zaznaczenie)
Jeżeli chcesz towar otrzymać za pobraniem (płatność przy odbiorze) napisz do nas lub zaznacz opcję w formularzu.
Wszystkie paczki pakujemy starannie w koperty, kartoniki lub czarną folię wysyłkową. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia paczki należy fakt ten zgłosić na poczcie lub w obecności kuriera i sporządzić protokół (zaleca się otwarcie paczki w obecności pracownika poczty lub kuriera). Proszę pamiętać, że bez stosownego protokołu nie mamy możliwości złożenia reklamacji.
Istnieje możliwość indywidualnego zastosowania dodatkowych opcji wysyłki.
Po otrzymaniu przesyłki sprawdź KONIECZNIE czy w paczce jest paragon lub faktura. Bez dowodu zakupu nie będzie możliwości ewentualnego reklamowania towaru.

POSTĘPOWANIE W PRZYPADKU REKLAMACJI, ZWROTU, WYMIANY

Wszystkie odesłane paczki muszą być zapakowane w ORYGINALNE opakowanie czyli ORYGINALNY karton. Nie należy naklejać na niego taśmy ani druków wysyłkowych !!! Do przesyłki musi być dołączony paragon (jeśli zwrot), kopia paragonu lub kopia faktury VAT (reklamacja, wymiana).
Każdy zwrot bezwzględnie musi zawierać dodatkową kartkę z danymi nadawcy i opisem problemu. Reklamacje puste lub nieopisane NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE. Fakt ustalenia pewnych działań telefonicznie lub emailowo nie zwalnia od opisania samej przesyłki oraz problemu/ usterki. Gwarancji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne, uszkodzenia wynikające z nieprawidłowego użytkowania (np zwarcia, przepięcia i inne). Towar odsyłany jest na koszt zgłaszającego reklamację.
Towar podlega zwrotowi zgodnie z ustawą o handlu elektronicznym w terminie do 10 dni przy zakupie przez osobę fizyczną (na paragon).