Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

BUMPER ETUI SILIKONOWE METALOWE PRZYCISKI IPHONE 4

22-01-2012, 18:59
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 10,90 zł      Aktualna cena: 10,90 zł     
Użytkownik altmar_pl
numer aukcji: 2033482544
Miejscowość Rzeszów
Kupiono sztuk: 4    Licytowało: 2    Wyświetleń: 107   
Koniec: 16-01-2012 16:06:07
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Koszty wysyłki podane w "Cenniku dostawy" (w górnej części aukcji w tabeli "Dostawa i płatność"). Zwracamy uwagę na sposób wysyłki. Nasza firma NIE DOLICZA dodatkowych kosztów związanych z wysyłką każdej następnej sztuki aczkolwiek ze względów bezpieczeństwa oraz w trosce o obniżenie kosztów wysyłki, transakcję gdzie dokonano zakupu więcej niż 1 kompletu realizowane są ZAWSZE kurierem i nie możliwości wysyłki takiego zamówienia Pocztą Polską. Należy wtenczas opłacić przesyłkę kurierska po przedpłacie lub za pobraniem. Pocztą wysyłamy jedynie 1 sztukę o ile widnieje taka opcja dostawy na konkretnej aukcji.

Dodatkowo informujemy, że wysyłka listem zwykłym, nierejestrowanym (opcja "list ekonomiczny" w Cenniku dostawy) odbywa się na wyraźne życzenie Klienta. Nie ponosimy odpowiedzialności za jej dostarczenie z uwagi na brak możliwości uzyskania potwierdzenia nadania takiej przesyłki od Poczty Polskiej. Wynika to bezpośrednio z procedur pocztowych. Klient wybiera tą opcję wysyłki na własną odpowiedzialność ponosząc jednocześnie ryzyko związane z możliwością niedostarczenia takiej przesyłki przez Pocztę Polską.

Zawsze sugerujemy wybór co najmniej listu poleconego a szczególnie polecamy przesyłki kurierskie.

Dopłata za priorytet w przypadku przesyłek pocztowych + 3 zł.

 

Gwarancja najniższej ceny na allegro za przesyłkę + szybka dostawa !

Kupujesz ile chcesz a za przesyłkę
KURIERSKĄ
płacisz TYLKO RAZ !
Nie zarabiamy na przesyłkach i nie doliczamy dodatkowych opłat za każdą kolejną sztukę w paczce. Koszty transportu są rzeczywiste, dzięki czemu dokonując zakupu kilku sztuk na naszych aukcjach zapłacisz o wiele mniej niż u konkurencji!BUMPER COVER - SILIKONOWE ETUI Z METALOWYMI PRZYCISKAMI DO IPHONE 4
BUMPER COVER - SILIKONOWA OPASKA IPHONE 4Silikonowa opaska ochronna do telefonu Apple iPhone 4 działająca na zasadzie zderzaka samochodowego. Zabezpiecza przede wszystkim boki i krawędzie obudowy, nie ograniczając w żaden sposób dostępu do jakichkolwiek funkcji oraz przycisków telefonu. Podczas upadku telefonu jego krawędzie pozostaną nienaruszone a tym samym cała konstrukcja (w szczególnośći wyświetlacza) nie zostanie naruszona. Mimo, że ekran Iphone'a jest wykonany z bardzo dobrych materiałów, podczas upadku nie ma on szans na przetrwanie. Dzięki naszemu silikonowemu etui znacznie zmiejszysz ryzyko zniszczenia telefonu !

Opaska wykonana z anty-poślizgowego silikonu oraz lakierowanego tworzywa sztucznego w kolorze czarnym lub białym po bokach. Jakośc wykonania jest bardzo wysoka. Wszystko jest bardzo dobrze spasowane a przyciski w opasce są metalowe. Jest to wyrób wysokiej jakości w porówaniu do innych tandetnych etui, które można zakupić na allegro.

Dodatkowym atutem naszego etui jest wyeliminowanie błędu technicznego popełnionego przez konstruktorów Iphone'a. Mianowicie, bardzo często zdarza się, że gdy chwycimy rękami część obudowy telefony gdzie ukryta jest antena telefon traci zasięg. Jest to znany i opisywany przypadek przez wiele osób. Nasze etui wyeliminuję ten błąd konstrukcyjny !


 

Charakterystyka:

 

 • Fabrycznie nowe, nieużywane.
 • Materiał: elastyczny silikon i modelowany plastik.
 • Dodatkowe: pomaga rozwiązać problem z zasięgiem.
 • Kompatybilność: Apple iPhone 4.


Bumper na naszej aukcji występuje na chwilę obecną w kolorze czarnym !


Przypominamy, że w przeciwieństwie do niektórych Sprzedających na Allegro U NAS po dokonaniu zakupu otrzymasz :

 • Dowód sprzedaży : paragon lub faktura VAT na koszt towaru + transport, 
 • Gwarancję,
 • Szybką i pewną dostawę towaru, bezproblemowy przebieg transakcji,
 • Miłą i fachową obsługę,
 • NAJNIŻSZĄ CENĘ TOWARU ORAZ NAJTAŃSZY TRANSPORT, NIE CZEKAJ i KUP TERAZ !


Zapraszamy na inne nasze aukcje !© PanelReklamowy

 
1
   

Dokonując zakupów na naszych aukcjach dobrowolnie decydujesz się na zawarcie umowy kupna-sprzedaży na warunkach określonych w Regulaminie zawartym na stronie "O mnie" i jednocześnie akceptujesz ten Regulamin. Akceptujesz również sposób realizacji transakcji z uwzględnieniem wszystkich kosztów (koszt transportu, jego naliczania oraz koszt asortymentu).

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 9:00 - 15:00 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu podanym w opisie aukcji. Sobota, Niedziela, dni świąteczne oraz ogólnie przyjęte jako wolne - odpoczywamy! Na wiadomości e-mail odpowiadamy zazwyczaj w ciągu 24 godzin aczkolwiek zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi w dłuższym terminie.


DLA PRZYPOMNIENIA:

 • Nie wysyłamy za pobraniem użytkownikom z komentarzami negatywnymi lub ich przewagą. Uważnie czytaj treść aukcji i podejmuj rozważne decyzje - NIE ODWOŁUJEMY OFERT !
 • W przypadku przedpłaty na konto w tytule przelewu wpisz tylko swój login z allegro oraz numery aukcji w których brałeś/aś udział - brak tych danych oznacza brak możliwości identyfikacji wpłacającego a tym samym realizacja wysyłki się opóźnia a czasem nie jest możliwa.
 • O wszelkich zmianach adresu, wyborze koloru oraz wyborze rodzaju transportu informuj zawsze do 1 godziny po zalicytowaniu drogą e-mailową a nie w tytule przelewu - informacje takie nie są uwzględniane oraz wprowadzają zamieszanie.
 • W razie jakichkolwiek problemów skontaktuj się z nami zanim wystawisz komentarz inny niż POZYTYWNY.
 • Jeśli nie zgadzasz się na warunki przedstawione na naszych aukcjach, nie licytuj!
 • Towar przed pakowaniem jest sprawdzany, a następnie bardzo starannie pakowany co zmniejsza ryzyko uszkodzenia towaru podczas przesyłki.
 • Przesyłka ZAWSZE dotrze do Ciebie najszybciej jak to tylko możliwe!
 • W razie braku przesyłki skontaktuj się z nami, do tego służy telefon lub e-mail a nie negatyw.
 • Twoja uzasadniona reklamacja ZAWSZE zostanie rozpatrzona pozytywnie na TWOJĄ korzyść!
 • NIGDY nie zostaniesz oszukany!
 • Wszelkie problemy zostaną załatwione od ręki!

  Zadowolenie Klienta stawiamy ZAWSZE na pierwszym miejscu!
   

Kopiowanie treści aukcji oraz zdjęć zabronione