Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

brykietowanie granulowanie TECHNOLOGIA PRODUKCJI !

15-05-2014, 7:05
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 3 000 zł     
Użytkownik tomaszj61
numer aukcji: 4201894831
Miejscowość BUKOWNO
Wyświetleń: 17   
Koniec: 15-05-2014 07:08:26
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.Firma EKO-INVEST jest zakładem produkcyjno – badawczym zajmującym się zagadnieniem scalania materiałów sypkich.

Obecnie tysiące ton odpadów poprodukcyjnych zalega na hałdach i wysypiskach. Po opracowaniu odpowiedniej technologii wzbogacania, odpady te mogą być wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu jako pełnowartościowy produkt.

Firma EKO-INVEST przy współpracy ECOCOAL CONSULTING CENTER Katowice zajmuje się opracowaniem technologii brykietowania i granulowania wszelkiego rodzaju odpadów górniczych, hutniczych i komunalnych.

W naszej firmie otrzymacie Państwo pełną dokumentację technologiczną dotyczącą produkcji danego materiału, projekt linii produkcyjnej oraz informacje na temat najodpowiedniejszego zastosowania danego produktu ze wskazaniem odbiorcy finalnego.Osoby zainteresowane konkretną technologią powinny dostarczyć: - materiał do prób – w ilości od 100 - 1 000 kg; - określić skład chemiczny materiału – przedstawić badania laboratoryjne, jeżeli jest to odpad to jego kod klasyfikacji; - określić w jakiej dziedzinie przemysłu ma być produkt wykorzystany; - określić jakie są oczekiwania zleceniodawcy w stosunku do produktu ( jego odporność, zawartość poszczególnych związków chemicznych , wilgotność ); - określić jaką postać powinien mieć produkt końcowy (brykiet, granulat).
Czas realizacji zlecenia 30 dni

W ofercie posiadamy również maszyny do brykietowania i całe linie produkcyjne, podajniki taśmowe, przesiewacze, kruszarki.


UWAGA!!!! CENA KUP TERAZ 3 000 zł
- DOTYCZY PRZEPROWADZENIA JEDNEJ PRÓBY Z DOSTARCZONEGO MATERIAŁU W ILOŚCI OKOŁO 100 KG I OTRZYMANIA GOTOWEGO PRODUKTU BEZ DOKUMENTACJI TECHNOLOGII PRODUKCJI.
CENA PEŁNEJ TECHNOLOGII PRODUKCJI WRAZ Z DOKUMENTACJĄ UZALEŻNIONA JEST OD RODZAJU MATERIAŁU, RODZAJU LEPISZCZA I ILOŚCI PRZEPROWADZONYCH PRÓB.

Zapraszam do odwiedzenia innych naszych aukcji oraz strony firmowej

Tomasz Józefiak tel 662 [zasłonięte] 575 e-mail [zasłonięte]@poczta.onet.eu

słowa kluczowe brykiet brykieciarka granulat granulator kruszarka przesiewacz taśmociąg podajnik taśmowy mieszalnik