Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Brodzik akrylowy Laros D 100x90 cm RADAWAY

05-12-2014, 17:33
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 537 zł     
Użytkownik Cudne-Lazienki
numer aukcji: 4771057234
Miejscowość Nakło nad Notecią
Wyświetleń: 5   
Koniec: 05-12-2014 17:28:23

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Uszkodzony: Nie
Rodzaj: Prostokątne
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Szablon


Osoba kontaktowa:

Agnieszka Ochędzangg: 45[zasłonięte]950
tel.: 601[zasłonięte]750 (24h)
email: cudne-[zasłonięte]@wp.pl

Nr konta bankowego:

41 1240 [zasłonięte] 6[zasłonięte]4651110 [zasłonięte] 280189

(Bank Polska Kasa Opieki S.A.)

Wystawiamy FV!
(Prosimy o informacje odnośnie fv)

Transport GRATIS (wpłata na konto, Płace z PayU)


Przesyłka kurierska pobraniowa 35 zł  (termin realizacji do 5 dni.)

PO OTRZYMANIU PRZESYŁKI
PROSZĘ O DOKŁADNE JEJ
SPRAWDZENIE PRZY
OBECNOŚCI KURIERA!!!


VARIA s.c. mieszcząca
się w Nakle n/Notecią, posiadamy
20-letnie doświadczenie w
dostarczaniu artykułów
budowlanych i wykończenia
wnętrz.Sprawdź nasze komentarze i już dziś dołącz do grona zadowolonych klientów!

Zobacz inne nasze aukcje,
zapraszamy!
Brodzik akrylowy

Laros D 100x90x17 cm

głębokość 7 cm 

firmy:

 

 

537 zł  

 

 

Laros D 100x90x17 cm gł. 7 cm 


Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć!

 Informacje o brodziku:

Brodzik akrylowy, biały,  o głębokości 7 cm i całkowitej wysokości 17 cm
Zintegrowana obudowa, nóżki w komplecie
Odpływ o średnicy 90 mm
Zalecany syfon Tb90P lub 690P dostępny jest na naszych aukcjach
Numer katalogowy: SLD[zasłonięte]91017

 

 

Rysunki techniczne brodzika :

Kliknij na rysunek, aby powiększyć!

 

 

 

 

Seria kabin Modo"Walk-in", czyli duże tafle szkła o grubości 8 mm bez drzwi z przestronnym wejściem. W zależności od modelu tafla ze szkła jest wsparta na dwóch mosiężnych stabilizatorach przytwierdzonych

do ściany oraz dwóch wspornikach umieszczonych na brodziku.W innych modelach szkło przytwierdzone jest do ścian za pomocą profili lub za pomocą mosiężnych klamer. Wsporniki posiadają obrotowy element, który umożliwia montaż, gdy szyba nie jest równoległa względem ściany.

Eos to seria kabin, drzwi prysznicowych i parawanów nawannowych, która przeznaczona jest zarówno do małych i dużych łazienek. Duże tafle szkła o grubości 6 mm osadzone są na zawiasach rurowych z innowacyjnym systemem pozycjonowania.

Drzwi otwierane są zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz kabiny tworząc szerokie i wygodne wejście.

Carena to seria kabin z drzwiami uchylnymi otwieranymi do wewnątrz,osadzonymi na zawiasach z mechanizmem podnoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (podczas zamykania).

W skład serii wchodzą: kabina prostokątna ,

drzwi jednoczęściowe, drzwi  składane w systemie

'bi-fold",parawan jednoczęściowy oraz parawan dwuczęściowy. Szkło w kabinach zabezpieczone jest powłoką ochronną Easy Clean, która ułatwia czyszczenie kabiny.  

Seria kabin Torrenta to połączenie dużych tafli 6 mm szkła i zawiasów. Uchylne drzwi wyposażono w chromowane zawiasy z mechanizmem unoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (podczas zamykania). W skład serii wchodzą 3 modele kabin: półokrągła, kwadratowa, prostokątna(drzwi pojedyńcze lub podwójne) oraz drzwi wnękowe.Kabiny z serii Torrenta przeznaczone są do montażu wyłącznie na brodzikach. 

Prostota i nowoczesny design to cechy,które charakteryzują serię kabin Espera z drzwiami przesuwnymi z wypełnieniem ze szkła hartowanego o grubości 8 mm,pokrytego powłoką Easy Clean. Sposób osadzenia drzwi, u góry na rolkach,

na dole na suwakach,oraz innowacyjny system hamowania podczas otwierania zapewniają cichy i bezawaryjny bieg drzwi.

Seria Treviso jest idealnym rozwiązaniem do nowoczesnych łazienek. Drzwi Treviso można zastosować jako drzwi wnękowe lub jako prostokątną kabinę prysznicową montując drzwi z jedną bądź dwiema ściankami bocznymi. Drzwi osadzone są u góry na łożyskowanych umożliwiających regulację rolkach a u dołu na suwakach. 

W serii zastosowano szkło o grubości 5 mm pokryte powłoką Easy Clean.

Seria kabin Essenza zaprojektowana została  z  myślą o klientach ceniących prostą  formę. Lekka bryła kabin uzyskana została poprzez połączenie dużych tafli 6 mm szkła i płaskich prostokątnych zawiasów  z mechanizmem unoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (podczas zamykania).Szkło w kabinach pokryte jest powłoką Easy Clean. 

 W skład serii wchodzi 6 modeli kabin oraz drzwi wnękowe. Produkty z serii Essenza można zamontować na brodzikach jak i również bezpośrednio na podłodze.

Seria Premium Plus to seria kabin o klasycznej formie, posiadających funkcjonalne i estetyczne rozwiązania techniczne.W skład serii wchodzi aż 8 modeli kabin: półokrągłe, asymetryczne,kwadratowe w dwóch wysokościach oraz drzwi wnękowe. Drzwi przesuwne osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach. Kabiny dostępne są z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego o grubości 5 mm pokrytego w powłoką Easy Clean

Seria kabin Almatea to lekka bryła uzyskana poprzez połączenie dużych tafli 6 mm szkła i kwadratowych fazowanych zawiasów z mechanizmem unoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (podczas zamykania).Szkło w kabinach pokryte jest powłoką Easy Clean. 

 Cechą, na którą należy zwrócić uwagę jest wysokość kabin 1950 mm dzięki temu prezentują się one dobrze na niskich brodzikach lub zamontowane bezpośrednio na podłodze.W skład serii wchodzi 6 modeli kabin oraz drzwi wnękowe.

Seria  Classic jak sama nazwa wskazuje to podstawowa, ekonomiczna seria kabin prysznicowych.

W skład serii wchodzą trzy modele kabin: kabina półokrągła, kabina kwadratowa oraz kabina półokrągła o wysokości 1700 mm (pozostałe modele mają wysokość 1850 mm) przeznaczona do montażu na brodziku głębokim. Kabiny posiadają szkło bezpieczne (4/5 mm), nie posiadają powłoki Easy Clean.

Seria kabin Fuenta zaprojektowana została jako dopełnienie serii Almatea i Essenza. Uzyskana została poprzez połączenie dużych tafli 6 mm szkła i zawiasów.

Wejście do kabiny jest szerokie i wygodne. Uchylne drzwi wyposażono w chromowane zawiasy z mechanizmem unoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (podczas zamykania), co ułatwia ich otwieranie i zamykanie oraz zapobiega niszczeniu listwy pod brodzikiem.W skład serii wchodzi 6 modeli kabin oraz drzwi wnękowe.

Seria Vesta obejmuje system zabudowy wanny kąpielowej. W zależności od potrzeb może składać się z samych drzwi przesuwnych oraz kombinacji drzwi przesuwnych i  ścianki. Drzwi osadzone są na łożyskowanych rolkach, które można wypiąć w celu łatwego czyszczenia. Seria dostępna jest ze szkłem przejrzystym zabezpieczonym powłoką Easy Clean, która ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. 

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do aukcji z wybraną serią kabin.


Brodzik Odpływy liniowe Środki do kabin Syfony

 

 

TRANSPORT GRATIS!!!!


 

Na naszych innych aukcjach dostępne są kabiny pasujące do brodzika.

Dostępne są części zamienne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wystawiam Fakturę VAT

 

LarosD100x90
LarosD90x100