Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Brocato krem do włosów delikatnych i kręconych

30-12-2014, 12:24
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 49,99 zł     
Użytkownik www_vitalitys_eu
numer aukcji: 4852199424
Miejscowość Gniezno
Wyświetleń: 5   
Koniec: 30-12-2014 12:13:35

Dodatkowe informacje:
Marka: Inna
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Brocato krem do włosów delikatnych normalnej grubości lub delikatnie kręconych 175ml
       
        To profesjonalny kosmetyk fryzjerski, stosowany w najlepszych salonach fryzjerskich. Jakość profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich nie może być porównywana do produktów sklepowych czy marketowych. Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie są kilkukrotnie lepsze od sklepowych dzięki unikalnym formułom składu przez co są niemal idealnymi kosmetykami.

OPIS PRODUKTU: Ten krem jest przeznaczony do włosów delikatnych i o średniej grubości, których loki i fale potrzebują więcej siły i witalności. Preparat nadaje oklapniętym, pozbawionym życia falom idealny kształt i naturalny wygląd. Jego lekka formuła sprawia, że włosy są niezwykle miękkie i pełne blasku. Krem idealnie nadaję się do włosów delikatnych i o średniej grubości, których miękkie i delikatne loki są słabe i suche.

SPOSÓB UŻYCIA: Nanieść niewielką ilość kremu na dłoń i rozprowadzić na całej długości wysuszonych ręcznikiem włosów. Wysuszyć włosy suszarką z dyfuzorem lub pozwolić im wyschnąć naturalnie.
 
Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie gwarancja dobrego zakupu.