Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

BRELOCZEK BRELOK OSTRZE MROZU WARCRAFT WOW PREZENT

18-01-2012, 13:27
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 39,99 zł     
Użytkownik pendulum9999
numer aukcji: 2033483021
Miejscowość WYSYŁKA CAŁY KRAJ
Wyświetleń: 124   
Koniec: 16-01-2012 16:16:08
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Breloczek kultowe Ostrze Mrozu World Of Warcraft WOW - Frostmourne / Frost Mourne

Ostrze Mrozu to potężny magiczny miecz, w którym Arthas widział nadzieję na ocalenie swoich ludzi i powstrzymanie Plagi, która ogarnęła Lordaeron. Nie wiedział on jednak, iż broń ta była stworzona przez Króla Lisza i przeklęta. Miecz dał Arthasowi olbrzymią potęgę, lecz sprawił także, iż mroczne siły Króla Lisza przeniknęły jego ciało i zmieniły w marionetkę Ner'zhula. Arthas stał się najpotężniejszym z Rycerzy Śmierci Plagi.

Piedestał w Northrend na którym znajdowało się Ostrze Mrozu był pilnowany przez Lodowych Ożywieńców, którzy starali się powstrzymać Arthasa przed podniesieniem ostrza. Gdy Arthas krzyknął im, że starają się obronić przed nim Ostrze Mrozu, przywódca potworów odparł, iż tak naprawdę stara się obronić Arthasa przed mieczem. Na piedestale wyryta była inskrypcja ostrzegająca bohaterów:

"Kto weźmie do ręki ten miecz posiądzie wieczną władzę. Lecz tak jak ostrze jego tnie ciało, tak jego moc zranić musi duszę."

(ang. "Whomsoever takes up this blade shall wield power eternal. Just as the blade rends flesh, so must power scar the spirit.")
Brelok wykonany jest z metalu. Towar jest nowy, zafoliowany. Breloczek posiada karabińczyk, który pozwala na łatwe dodawanie lub usuwanie kluczy, odpinanie itp. Wykonany z dużą dbałością o szczegóły. Idealny prezent dla kolekcjonerów i prawdziwych fanów Warcraft ("Ostrze Mrozu jest głodne." ;)!

Wymiary:
Długość miecza: ok. 14,5cm

Uwaga: miecz pełni jedynie funkcję dekoracyjną i nie jest ostry.

Płatność i sposób dostawy:
Jeśli chodzi o płatność to preferuję przedpłatę na konta:
mBank, BZWBK, Inteligo

Uwaga! Płacąc przez "Płacę z Allegro" czas księgowania wpłaty może się wydłużyć 1-3dni.

Dla użytkowników, którzy mają więcej pozytywnych komentarzy możliwa wysyłka za pobraniem. Jeżeli chodzi o formę kontaktu, to preferuję drogę elektroniczną (e-mail lub formularz Allegro), ponieważ telefony nie zawsze mogę odebrać. Towar wysyłam przeważnie następnego dnia po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, jednak jak wiadomo, mogą się zdarzyć różne wypadki, więc zastrzegam sobie prawo do wysyłki w ciągu 7dni.

PAMIĘTAJ! Kupując więcej przedmiotów za wysyłkę płacisz tylko raz!
Sprawdź moje pozostałe aukcje!Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.